Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی ویترین داروخانه

احتمالا همه ما یک داروخانه با ظاهری قدیمی و کثیف و پنجره های کوچک و بدون دکور را در سطح شهرمان مشاهده کرده ایم. اکثر داروخانه ها توجهی به ویترین خود ندارند و سال های سال است که نمای بیرونی آنها دست نخورده باقی مانده. یکی از حیاتی ترین بخش از بازاریابی و ر

طراحی ویترین داروخانه

طراحی ویترین داروخانه

 

احتمالا همه ما یک داروخانه با ظاهری قدیمی و کثیف و پنجره های کوچک و بدون دکور را در سطح شهرمان مشاهده کرده ایم. اکثر داروخانه ها توجهی به ویترین خود ندارند و سال های سال است که نمای بیرونی آنها دست نخورده باقی مانده. یکی از حیاتی ترین بخش از بازاریابی و رونق کسب و کار شما توجه به ویترین مغازه و فروشگاه میباشد. شما میتوانید با اندکی تفکر و سرمایه گذاری اندک فرصت را از رقبا گرفته و به نفع خود تغییر دهید. پس علاوه بر توجه به دکوراسیون داخلی داروخانه به ویترین داروخانه و ظاهر بیرونی آن نیز توجه بفرمایید.

 

 

شما نمیتوانید تصور کنید که ظاهر بیرونی داروخانه  چقدر میتواند درتصمیم مشتریان برای ورود به داروخانه شما اثر گذار باشد. اولین قدم برای دکوراسیون داخلی داروخانه ، توجه به ویترین داروخانه میباشد. شما باید در ابتدای کار به تزئین و دکوراسیون محیط بیرونی داروخانه بپردازید. زیرا این ویترین مغازه ی شماست که موجب جلب توجه مشتریان شما میشود .

 

 

برای تزئین دکوراسیون ویترین داروخانه باید توجه داشته باشید که این تزئین آیا توجه رهگذران را به خود جلب مینماید یا خیر؟ داروخانه ی شما باید جوری طراحی شود که به راحتی از دور قابل تشخیص باشد و بتواند افراد را متوجه حضور داروخانه در آن منطقه نماید. حال میتواند این طراحی توسط نور انجام شود و یا پوستر و نوشته، که بستگی به سلیقه و نظر شما دارد.

 

 

ویترین داروخانه ی شما میتواند در خارج از ساعات کاری نیز به تبلیغ داروخانه ی شما بپردازد. یک تم برای نمای دکوراسیون داروخانه ی خود انتخاب و اجرا نمایید و این گونه مشتریان بیشتری را به سمت خود سوق دهید.

 

برای طراحی دکوراسیون داخلی و ویترین داروخانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر