Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

داروخانه ناخودگاه مشکلات سلامتی و بهداشتی به یاد می آورد. کمتر پیش میاید که بدون مشکلات جسمی و روحی وارد داروخانه شویم. حال یک طراحی زیبا و منحصر به فرد میتواند ما را هر چند کوتاه مدت از فکر مریضی به دور و روند بهبودی را نیز تسریع بخشد. این عکس یک نمونه ف

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

 

داروخانه ناخودگاه مشکلات سلامتی و بهداشتی به یاد می آورد. کمتر پیش میاید که بدون مشکلات جسمی و روحی وارد داروخانه شویم. حال یک طراحی زیبا و منحصر به فرد میتواند ما را هر چند کوتاه مدت از فکر مریضی به دور و روند بهبودی را نیز تسریع بخشد. این عکس یک نمونه فوق العاده از دکوراسیون داخلی داروخانه به سبک مدرن در صربستان میباشد که توسط طراح صنعتی کریم رشید، طراحی و اجرا شده است وبه مشتریان خود به گونه ای نوین و بصری خوش آمد میگوید.

 

 

طراح با دقت ، تصمیم به استفاده از خطوط انعکاسی و ترکیب جسورانه از رنگ ها و چراغ در دکوراسیون داخلی داروخانه کرده است. اشکال ارگانیک در ارائه ایده سلامت و احترام به طبیعت کمک می کند و ایده تکنولوژی مدرن در زندگی روزمره میتواند تلفیق جالبی را برای ما ارئه نماید.

 

 

چراغها، شبیه به DNA، روی سقف و الگوی برگ در کف برای دکوراسیون داخلی داروخانه، جزئیات خاصی را ارائه می دهند که مغز شما را از مشکلات بهداشتی به دور و به تحسین معماری مدرن تشویق میکند. 

 

برای کسب اطلاعات در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی داروخانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر