Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

داروخانه ناخودگاه مشکلات سلامتی و بهداشتی به یاد می آورد. کمتر پیش میاید که بدون مشکلات جسمی و روحی وارد داروخانه شویم. حال یک طراحی زیبا و منحصر به فرد میتواند ما را هر چند کوتاه مدت از فکر مریضی به دور و روند بهبودی را نیز تسریع بخشد. این عکس یک نمونه ف

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

 

داروخانه ناخودگاه مشکلات سلامتی و بهداشتی به یاد می آورد. کمتر پیش میاید که بدون مشکلات جسمی و روحی وارد داروخانه شویم. حال یک طراحی زیبا و منحصر به فرد میتواند ما را هر چند کوتاه مدت از فکر مریضی به دور و روند بهبودی را نیز تسریع بخشد. این عکس یک نمونه فوق العاده از دکوراسیون داخلی داروخانه به سبک مدرن در صربستان میباشد که توسط طراح صنعتی کریم رشید، طراحی و اجرا شده است وبه مشتریان خود به گونه ای نوین و بصری خوش آمد میگوید.

 

 

طراح با دقت ، تصمیم به استفاده از خطوط انعکاسی و ترکیب جسورانه از رنگ ها و چراغ در دکوراسیون داخلی داروخانه کرده است. اشکال ارگانیک در ارائه ایده سلامت و احترام به طبیعت کمک می کند و ایده تکنولوژی مدرن در زندگی روزمره میتواند تلفیق جالبی را برای ما ارئه نماید.

 

 

چراغها، شبیه به DNA، روی سقف و الگوی برگ در کف برای دکوراسیون داخلی داروخانه، جزئیات خاصی را ارائه می دهند که مغز شما را از مشکلات بهداشتی به دور و به تحسین معماری مدرن تشویق میکند. 

 

برای کسب اطلاعات در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی داروخانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر