Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

بازسازی آپارتمان

برای بازسازی آپارتمان قدیمی ، بسیاری از شرکت های دکوراسیون داخلی وجود دارند که میتوانند کار ما را راحت تر کنند. شاید شما بتوانید به تنهایی آپارتمان خود را بازسازی کنید اما مطمئن نیستید که چه طراحی مناسب فضای شماست. یا شاید اتاق پذیراییتان بسیار تاریک است

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان

برای بازسازی آپارتمان قدیمی ، بسیاری از شرکت های دکوراسیون داخلی وجود دارند که میتوانند کار ما را راحت تر کنند. شاید شما بتوانید به تنهایی آپارتمان خود را بازسازی کنید اما مطمئن نیستید که چه طراحی مناسب فضای شماست. یا شاید اتاق پذیراییتان بسیار تاریک است و نیاز به نور های مصنوعی دارد اما چگونگی نورپردازی درست را نمیدانید. همچنین شما برای باز سازی آپارتمان خود به نجار، برق کار، کارگر، نصاب و ... نیازمندید و نمیدانید افرادی با مهارت کافی برای انجام کار شما چگونه شناسایی و استخدام گردند. پس در اینجا دفاتر طراحی و دکوراسیون داخلی به کمک ما میایند و میتوانند به راحتی و با تایم کوتاه بهترین نتیجه را برای ما به ارمغان بیاورند.

بازسازی اتاق پذیرایی

هنگام طراحی اتاق نشیمن در بازسازی آپارتمان به مواردی از جمله قرار گرفتن دیوار و رنگ آن، محل قرار گیری پنجره ها با توجه به استفاده حداکثری از نور طبیعی، به کار گزاری وسایل سرمایشی و گرمایشی در محل مناسب برای بالاترین بازده و.... باید توجه خاصی صورت گیرد . با مشورت گرفتن از یک معماربهترین تزئین را برای آپارتمان خود؛ با کمترین هزینه و بالاترین بازده بهره مند شوید. همچنین در مورد نحوه رنگ بندی با توجه به سلیقه شخصی و نوع و کاربرد مبلمان و متعلقات آن در دکوراسیون داخلی از یک طراح داخلی غافل نشوید.

 

طراحی اتاق نشیمن

اولین قدم برای بازسازی خانه قدیمی وطراحی اتاق نشیمن نوع کاربرد آن است. ابتدا باید از خود سئوال بپرسیم که اتاق نشیمن باید فقط محلی برای استراحت و تلویزیون دیدن باشد و یا میتوانیم از ترکیب اتاق ناهار خوری و نشیمن نیز استفاده کنیم؟ همچنین باید به نور آن و تعبیه نور کافی برای این مکان بپردازیم. علاوه بر آن باید به نوع چیدمان برای استفاده از حداکثر فضا و رفت و آمد راحت نیز توجه شود. رنگ که از مقوله های اصلی دکوراسیون داخلی است نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 

زمان بازسازی آپارتمان

اینکه چه مدت طول میکشد تا بازسازی آپارتمان قدیمی مان تمام شود از جمله عوامل مهمی است که باید قبل از شروع کار به آن پرداخت. و شما باید با برنامه ریزی کارهایی را انجام دهید که از نظر زمانی کمترین وقت را بگیرد . زیرا زمان کمتر به معنای هزینه کمتر و از طرفی دیگر زودتر لذت بردن از فضای جدید است.

 

به اشتراک گذاشتن نیاز های خاص تان با طراح داخلی تان

 و در آخر برای دریافت بهترین نتیجه باید طراح خود را با تمتم جزئیات سلیقه ی خود آگاه کنید تا طراح شما بتواند بهترین فضا را از دید شما طراحی و اجرا کند . همچنین اطلاع طراح شما از هزینه ی احتمالی برای بازسازی آپارتمان  قدیمی تان بسیار مهم است که در ابتدای کار باید در اختیارشان قرار داد. با توجه به تمام نکات قید شده در این مطلب میتوانید بهترین بازده را از طراح خود دریافت و از نتیجه ی کار لذت ببرید.

 

برای باز سازی خانه  و کسب اطلاعات بیشتر  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر