Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پارکت آرتا

پارکت آرتا همان طرح های مختلف چوبی است که با روکش های متفاوت شرکت آرتا تولید شده و به پارکت آرتا معروف می باشد. پارکت آرتا امروزه بیشترین سهم را در بازار فروشپارکت لمینت دارا می باشد ، پارکت آرتا با قیمت بسیار خوب و مناسب به نسبت پارکت های چینی یا ترک در

پارکت آرتا

پارکت آرتا

پارکت آرتا همان طرح های مختلف چوبی است که با روکش های متفاوت شرکت آرتا تولید شده و به پارکت آرتا معروف می باشد. پارکت آرتا امروزه بیشترین سهم را در بازار فروشپارکت لمینت دارا می باشد ، پارکت آرتا با قیمت بسیار خوب و مناسب  به نسبت پارکت های چینی یا ترک در بازار برای کارفرمایان و همکاران گرامی ارائه شده است. پارکت آرتا از جمله بهترین کیفیت را در بخش فروش پارکت در ایران دارد و شامل گارانتی ده ساله در فضاهای مسکونی و اداری می باشد. پارکت آرتا بهترین انتخاب برای طراحی و پوشش کف در بین پارکت های مختلف می باشد.

از مزایای پارکت لمینت آرتا می توان به تولید داخل کشور بودن این نوع پارکت لمینت اشاره کرد . که باعـث می شود قیمت این محصول در بازار رقابتی به نسبت محصولات مشابه چینی و خارجی بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر باشد.

برای جستجوی قیمت پارکت لمینت آرتا و دیگر محصولات موجود در بازار می توان سری به سایت های پخش کننده پارکت لمینت زد ، ولی نکته بسار مهم در رابطه با این محصولات کیفیت فروش و نصب این محصولات می باشد ، که باعث بالا رفتن قیمت اجناس یا پایین بودن قیمت تمام شده این محصولات می باشد.

در حال حاضر به جرات می توان گفت که یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات موجود در بازارپارکت لمینت آرتا می باشد .

پارکت لمینت آرتا به خاطر قیمت پایین و کیفیت بالایی که دارد این محصول را به بهترین پارکت لمینت مقرون به صرفه در بازار تبدیل کرده است.

این شرکت به خاطر تیم های نصب مجرب و با کیفیت که دارای 6 ماه گارانتی خدمات پس از فروش و نصب  می باشد جزو برترین مجموعه های شرکتی  در ایران میباشد.

خدمات شرکتی این مجموعه باعث رضایت مندی بیش از 10000 هزار پروژه در سطح تهران و کشور شده است.

ارسال نظر