Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون اتاق عروس

معمولا دکوراسیون داخلی هر خانه به عنوان پسوند شخصیت و روحیات صاحب خانه شناخته میشود. آنچه که میخواهیم دیگران درباره ی ما بدانند؛ به راحتی از طریق انتخاب رنگ ، مبلمان، تصاویر و غیره القا میشوند.

دکوراسیون اتاق عروس

 

دکوراسیون اتاق عروس

معمولا دکوراسیون داخلی هر خانه به عنوان پسوند شخصیت و روحیات صاحب خانه شناخته میشود. آنچه که میخواهیم دیگران درباره ی ما بدانند؛ به راحتی  از طریق انتخاب رنگ ، مبلمان، تصاویر و غیره القا میشوند.

این مقوله در مورد مناطقی که زیاد در رویت مهمانانمان نیز نیستد صدق میکند. گاهی به این مسئله فکر کنید که دوستی وارد خانه و وارد اتاق خوابتان شود. اتاق خوابتان چه چیزی دارد درباره ی شما که به او بگوید؟ پس، از دکوراسیون اتاق خوابتان غافل نشوید به خصوص که اگر نو عروس هستید؛ زیرا تقریبا تمام مهمانها میخواهند از روحیات فرد تازه وارد شده به خانواده شان آگاهی پیدا کنند پس سرکی کوچک به مناطق مختلف خانه تان میزنند. آگاه باشید و با دکوراسیونی زیبا شخصیت خود را برای افراد تازه به نمایش بگذارید.ما در اینجا چند راهنمایی کوچک برای تزئین دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان خواهیم کرد. با ما همراه شوید...

 

اتاق را انباری نکنید

همانطور که قبلا گفته شد مطمئنا مهمانها برای بازدید اتاق عروس سری به اتاق خواب هایتان میزنند. پس نباید به اتاق خواب به چشم انباری نگاه کنید و تمام تلاش خود را برای زیبا نگه داشتن دکوراسیون داخلی اتاق تان باید انجام دهید. اگر مجله و روزنامه هایی دارید که قبلا خوانده شده نیازی به نگهداری آنها نمیباشد و یا اگر مجله برای شما ارزش دارد با تعیین جایی درون کمد خود از یک منظره ی زشت جلوگیری کنید و روزنامه و مجلات خود را در آن و بدور از چشم دیگران نگهداری نمایید.

همچنین برای جمع کردن لباس های کثیف میتوانید با سبدی زیبا و یا اینکه خود سبدی را تزئین نمایید و در کنار حمام و یا در گوشه ای از اتاق نگهداری کنید .

همیشه به یاد داشته باشید که برای داشتن اتاق خوابی عاشقانه و زیبا باید از مزاحمان همیشگی رهایی یابید و راهی برای مخفی کردنشان داشته باشید. مثلا از صندوق و جای گذاری در زیر تخت و کمد استفاده نمایید. با این ترفند ها میتوانید حتی فضای ذخیره سازی منزلتان را نیز چندین برابر نمایید.

 

در انتخاب رنگ راحت باشید

اگر هنوز برای انتخاب رنگ اتاق خود مشکل دارید ما یک راهکار بسیار راحت در اختیارتان قرار میدهیم. هر آنچه که دوست دارید را انتخاب کنید. رنگ ها راهی برای ارتباط با احساسات دارند. اتاق خود را با رنگ هایی که خود و همسرتان دوست دارید تزئین نمایید. مهم نیست که مد چه میگوید مهم این است که دلتان چه میگوید. اگر هنوز نمیدانید که چه رنگی را دوست دارید سری به عکس های دکوراسیون داخلی بزنید. مطمعنا عکسی مطابق با روحیات شما پیدا میشود تا بتواند شما را در انتخاب رنگتان کمک نماید.

 

از وسایل دکوری استفاده نمایید

خانم ها معمولا برای آشپزخانه و اتاق نشیمن خود از وسایل تزئینی و زیبایی استفاده میکنند . اینجا تذکری میخواهیم بدهیم؛ از اتاق خواب خود غافل نشوید، زیرا دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان نیز به همان اندازه مهم است.استفاده از وسایلی که برای شما و همسرتان یادآور روزهایی شیرین و به یاد ماندنی است و حس تازه ی عاشقی را بیدار میکند میتواند هم زیبایی اتاق را افزایش و هم رابطه ی زناشوییتان را محکم تر نماید.

 

سرمایه گذاری در شمع

برای ایجاد اتاقی رمانتیک از شمع ها غافل نشوید. شمع ها در دکوراسیون داخلی اتاق تان معجزه ای میکنند که باورش برایتان میتواند سخت باشد. پس تا آنجا که میتوانید برای خرید شمع و جا شمعی در اتاق خوابتان دست و دلباز باشید تا نتیجه اش را در تمجید مهمانانتان از دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان ببینید و بشنوید.

 

تلویزیون ممنوع

اگر احساس میکنید که دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان با وجود یک تلویزیون شیک میشود کاملا در اشتباه هستید. زیرا اتاق خواب با اتاق نشیمن متفاوت است شما در اتاق خواب میخواهید استراحت کنید و مطمعنا وجود یک تلویزیون در آنجا چندان منطقی به نظر نمیرسد.

 

خوش بو کردن اتاق

و در آخر برای جلب رضایت نهایی مهمانانتان هنگام بازدید اتاق خوابتان میتوانید با استفاده از اسپری های خوشبو کننده منزل استفاده کنید و نهایت سلیقه ی خود را  در مورد دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان به نمایش بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب  اینجا  را کلیک نمایید. 

 

ارسال نظر