Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

چگونه کیفیت و خوب بودن دیوار پوش ها را تشخیص دهیم

به تازگی دیوار پوش ها به متداول ترین نوع پوشش های دیواری از بین بقیه دیوار پوش ها مثل کاغذ دیواری و کاشی و ... شده است. دلایل زیادی مثل هزینه مناسب تر نسبت به بقیه دیوار پوش ها عایق بودن رطوبت و بهداشت بالاتر و همچنین نصب راحت تر موجب این امر شده است. همچ

چگونه کیفیت و خوب بودن دیوار پوش ها را تشخیص دهیم

چگونه کیفیت و خوب بودن دیوار پوش ها را تشخیص دهیم

به تازگی دیوار پوش ها به متداول ترین نوع پوشش های دیواری از بین بقیه دیوار پوش ها مثل کاغذ دیواری و کاشی و ... شده است. دلایل زیادی مثل هزینه مناسب تر نسبت به بقیه دیوار پوش ها عایق بودن رطوبت و بهداشت بالاتر و همچنین نصب راحت تر موجب این امر شده است. همچنین یکی دیگر از ویژگی های دیوار پوش ها پنهان کردن نقص های دیوار مثل سیم کشی و کابل ها و ... نیز میباشد.

ما در این مقاله سعی به آشنایی شما با انواع دیوار پوش ها مثل دیوار پوش pvc  وگچی و چوبی و نشان دادن مزایا و معایب برای انتخاب بهتر دیوار پوش برای مکان مورد نظر شما میباشیم.

بیایید نگاهی به این نکات بیاندازیم.                                                                                                                                                                                    

  

دیوار پوش های چوبی

این مدل دیوار پوش ها به نسبت بقیه مدل ها ارزان تر است و با انواع تراکم در بازار موجود است. اما از معایب این مدل دیوار پوش محدودیت در مکان های مختلف است مثلا در مناطق مرطوب بهتر است که از این مدل دیوار پوش استفاده نشود همچنین نازک تر و شکننده ترر بودن این مدل موجب شده که اولویت انتخاب با دیگر مدل های دیوار پوش باشد.

 

  دیوار پوش های پی وی سی

این مدل دیوار پوش ها از متداول ترین نوع دیوار پوش ها در بازار با طرح  و رنگ های متنوع برای استفاده در مکان های مختلف طراحی شده است. این دیوار پوش ها با تراکم متفاوت کم ، متوسط و سخت موجود است که بسته به قیمت و مکان مورد نظر شما میتوانید دیوار پوش مد نظر خود را انتخاب کنید. بدیهی است که دیوار پوش های با تراکم پایین ارزان تر و در عین حال شکننده تر و دیوار پوش های تراکم بالا  گران تر اما محکم تر و بادوام تر از مدل قبل است.

 

از مزایای این مدل دیوار پوش هاعایق رطوبت و حرارت است که میتوانید در مناطق مرطوب و همچنین سرویس های بهداشتی واستخر و ... نیز استفاده کرد. علاوه بر آن شما با زیر سازی مناسب میتواند عایق صدا نیز بشود.

 

همچنین این دیوار پوش ها با روکش های متفاوت مثل طرح چوب ، سه بعدی ، پارچه ای و مخملی و ... میتوانید به راحتی دکوراسیون داخلی منزل خود را مطابق با آنچه در ذهن دارید دربیاورید.

   

دیوار پوش های گچی

این مدل دیوار پوش تهیه شده از مواد گچی با روکش pvc میباشد. از مزایای این دیوار پوش عایق صدا بودن و همچنین در طرح های مختلف در بازار موجود میباشد .

ارسال نظر