Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

در صنعت کافی شاپ و رستوران فضای بسیار رقابتی را شاهد هستیم . برای اینکه بتوانید در این صحنه رقابت پیروز میدان شوید توجه خود را باید به سمت دکوراسیون داخلی کافی شاپ ببرید . تنها در این حالت است که بتوانید مشتریان بیشتری را برای خود بدست آورید. زیرا دکورا

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

 

در صنعت کافی شاپ و رستوران فضای بسیار رقابتی را شاهد هستیم . برای اینکه بتوانید در این صحنه  رقابت پیروز میدان شوید توجه خود را باید به سمت دکوراسیون داخلی کافی شاپ  ببرید . تنها در این حالت است که بتوانید مشتریان بیشتری را برای خود بدست آورید. زیرا دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران شما نه تنها باعث جذب مشتری میشود بلکه باعث میشود شما مشتریان دائمی را برای خود بدست آورید. در ادامه راهنمایی هایی لازم جهت چگونگی طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ را به شما خواهیم کرد .

 

 

همیشه سادگی در دکوراسیون داخلی از اصول اولیه میباشد. شما باید هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ از این اصل پیروی نمایید و قبل از هر گونه انتخابی آن را مد نظر خود قرار دهید. زیرا سادگی موجب تمیزی بیشتر و در عین حال موجب اطمینان مشتریان به شما خواهد شد.

 

 

هنگام خرید مبلمان برای کافی شاپ و رستوران، چند اصل را باید توجه کنید. همیشه هنگام جستجو برای مبلمان ایده آل بهتر است که یک تم را در ذهن خود داشته باشید تا سبک بهتری را برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران تان انتخاب نمایید.

 

 

شما باید به راحتی مبلمان تان در دکوراسیون داخلی کافی شاپ نیز توجه کنید و این بستگی به نوع طراحی مبلمان و بالشت و کوسن هایی دارد که در مبلمان به کار گرفته شده است. همچنین انتخاب مبلمان بیش از حد نرم هم میتواند اشتباه باشد زیرا ممکن است که مشتریان شما را وادار به خواب نماید.

 

 

علاوه بر موارد ذکر شده باید به کیفیت مبلمان نیز توجه کنید. زیرا رفت و آمد در کافی شاپ و رستوران شما بیشتر از یک خانه ی معمولی است پس مبلمانی که انتخاب میکنید طبیعتا متفاوت از مبلمانی است که برای خانه ی خود انتخاب میکنید. هنگام انتخاب مبلمان برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستورا ن تان باید از ضخامت و قوی بودن آن اطمینان حاصل نمایید و مطمئن باشید که تا چند سال آینده نیازی به تعمیر و تعویض کردن مبلمان خود نخواهید داشت.

 

 

یکی از عوامل مهم دستیابی به رضایت مشتری، میزان روشنایی کافی شاپ و رستوران میباشد. غذای عالی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ نمیتواند احساس ناراحتی ایجاد شده توسط چراغ های روشن را از بین ببرد.

 

 

خود را در یک رستوران با شریک زندگی تان تصور کنید. دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران بسیار زیبا است، و خدمات بسیار عالی است، اما چراغ ها بسیار روشن هستند که به طور دائم شما را از لذت بردن در یک فضای صمیمی محروم میکند.

 

 

روشنایی خوب شامل ترکیب نور روز با نور الکتریکی است. نور روز به طور طبیعی راحت تر است وظیفه نور الکتریکی آن است که تقلید کند. این ترکیب برای روشنایی دلپذیر ضروری است.

 

 

برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران تان یک هدف ایجاد کنید. مثلا اگر کافی شاپ شما یک مکان برای جمع آوری دوستان است، مطمئن شوید که دکوراسیون داخلی کافی شاپ صمیمی و در عین حال زیبا برای افراد زیاد است ولی اگر برای جذب افراد شاغلی است که میخواهند سریع بروند باید چیدمان و دکوراسیون داخلی تان به گونه ای باشد که بتوانید از افراد زیادی در یک مدت کوتاهی پذیرایی نمایید.

 

 

و اما در آخر این مهم است که کافی شاپ شما بوی قهوه ی تازه را بدهد. مطمئن باشید این بو میتواند مشتریان بیشتری را با اشتهای بیشتری به خود جلب مینماید . پس این بوی خوب را با خوش بو کننده های طبیعی ازبین نبرید.

برای کسب اطلاعات لازم جهت طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ  اینجا  را کلیک نمایید. 

 

ارسال نظر