Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

کاغذ دیواری ارزان

فروش ویژه کاغذ دیواری ارزان قیمت از متری 45000 هزار تومان به بالا با کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی و کاغذ دیواری چینی

کاغذ دیواری ارزان

فروش ویژه کاغذ دیواری ارزان قیمت از متری 45000 هزار تومان به بالا با کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی و کاغذ دیواری چینی

قیمت محصولات کاغذ دیواری ارزان در شرکت ایران دکوراسیون

قیمت بدون نصب کاغذ دیواری ارزان : منظور قیمت خود محصول + انبارداری می باشد.

قیمت با نصب کاغذ دیواری ارزان : منظور قیمت محصول + انبارداری + نصب می باشد.

قیمت ویژه کاغذ دیواری ارزان : منظور بازدید +مشاوره رایگان + نمونه محصول  + نصب می باشد.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یک نوع دیوارپوش است که برای پوشش و تزئین دیوارهای داخلی خانه ها، دفاتر، کافه ها، ساختمان های دولتی، موزه ها، ادارات پست و سایر ساختمان ها استفاده می شود؛ یکی از جنبه های دکوراسیون داخلی است. این معمولا در رول ها فروخته می شود و بر روی دیوار قرار می گیرد .

 کاغذ دیواری یکی از قدیمی ترین نوع دیوارپوش ها میباشد که در این مدت از محبوبیتش نه تنها کاسته نشده بلکه محبوبیتی روزافزون نیز داشته است. اروزه تنوع کاغذ دیواری ها بسیار گسترده شده است و انواع کاغذ دیواری چرمی و سه بعدی و مخملی و... با طرح های بسیار شیک و مدرن و حتی کلاسیک در دسترس است.

همچنین نصب سریع و آسان آن نیز از جمله مزیت های کاغذ دیواری میباشد به طوری که در کمترین زمان ممکن شما میتوانید زیبا ترین حالت دکوراسیون داخلی را برای خود ایجاد نمایید. از دیگر مزیت های کاغذ دیواری قابل شستشو بودن آن است و شما میتوانید هر ند وقت یکبار با زدودن سیاهی از روی کاغذ دیواری خود ، چهره ای نو به کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی خود هدیه نمایید.

کاغذدیواری در رول های طولانی ساخته شده است که به صورت عمودی بر روی یک دیوار آویزان می شوند. کاغذدیواری طراحی شده به طوری طراحی شده است که الگوی "تکرار" می شود و بنابراین قطعه هایی که از یک رول بریده می شوند می توانند در کنار هم قرار بگیرند تا بتوانند الگو را ادامه دهند بدون این که بتوانید مکان هایی را که بین دو قطعه اتفاق می افتد مشاهده کنید.

 

جهت مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ایران دکوراسیون اینجا را کلیک کنید.

 

جهت مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ایران والپیپر اینجا را کلیک کنید.

 

ارسال نظر