Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

تزئین اتاق خواب با وسایل ساده

شاید شما بدنبال راهی ارزان و راحت برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود باشید. پس با ما همراه باشید تا شما را با چند ایده ی ارزان برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان راهنمایی نماییم....

تزئین اتاق خواب با وسایل ساده

تزئین اتاق خواب با وسایل ساده

شاید شما بدنبال راهی ارزان و راحت برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود باشید. پس با ما همراه باشید تا شما را با چند ایده ی ارزان برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان راهنمایی نماییم....

 

تغییر مبلمان اتاق خواب

یکی از ساده ترین راه هایی که میتواند به شما حس اتاقی جدید دهد تغییر مبلمان است. شما میتوانید با انتخاب یک مبلمان اقتصادی برای اتاق خواب خود حسی متفاوت را نسبت بهدکوراسیون داخلی اتاقتان تجربه نمایید.

 

تغییر رنگ و کاغذ دیواری

یکی دیگر از شایع ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان تغییر دیوار هاست. شما میتوانید با هزینه ای اندک با تغییر رنگ و طرح کاغذ دیواری و دیوار پوش خود و حتی تزئین تکه ای از دیوار با کاغذ دیواری و دیوار پوش سه بعدی چهره ی اتاق خوابتان را به کلی تغییر دهید.

 

تغییر رو تختی

شما میتوانید با تغییر لباس تخت خوابتان حال و هوای دیگری را به دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان هدیه دهید. همچنین با کمی خلاقیت با تزئین تختتان با چند بالشت بزرگ و کوچک زیبایی دکوراسیون داخلی اتاقتان را چندین برابر کنید.

 

تابلو ها

شما میتوانید با قرار دادن یک تابلوی زیبا و آرامش بخش در اتاق خوابتان حسی وصف ناشدنی را در دکوراسیون داخلی اتاقتان پدید آورید. انتخاب تابلو کاملا بستگی به سلقه شخصی و روحیات شما دارد و ما نمیتوانیم بیشتر از این وارد جزئیات و به تحمیل نظر خود بپردازیم.

بعضی از افراد میخواهند اتاق خوابشان را با عکس های خانوادگی تزئین نمایند که ما زیاد با این مسئله موافق نیستیم . زیرا اتاق خواب مکانی خصوصی است و حس اینکه اعضای خانواده در حال تماشای شما هستند ممکن است زیاد خوشایند نباشد.

 

گل و گلدان

هیچ رمز و رازی برای تزئین گل و گلدان در دکوراسیون داخلی اتاق تان وجود ندارد. شما گل و یا گلدان مورد نظر خود را بدون در نظر گرفتن رنگ گل ها و تم اتاق تان خریداری و در هر کجای اتاق که دوست داشتید بگذارید ، سپس معجزه ای که در دکوراسیون اتاق خوابتان رخ میدهد را تماشا کنید.

 

لامپ های تزئینی

شما میتوانید با قرار دادن لامپی تزئینی در کنار تخت خود علاوه بر زیبایی و تغییر دکوراسیون داخلی اتاق تان به صورتی کاربردی از آن استفاده کنید. نور در دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت میباشد و شما میتوانید با توجه به روحیاتتان به نور پردازی اتاق خواب بپردازید و از تغییر آن لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر