Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

اصول طراحی کافی شاپ

یکی از اصول اولیه برای طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ محلی است که برای این منظورانتخاب میکنید احتمالا مهمترین چیز است. اگر کافه دور از جریان اصلی مردم باشد، احتمال اینکه مشتریان کمتری به سراغ شما بیایند زیاد است. کافه ها مانند رستوران ها نیستند. . به عن

اصول طراحی کافی شاپ

اصول طراحی کافی شاپ

 

یکی از اصول اولیه برای طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ محلی است که برای این منظورانتخاب میکنید احتمالا مهمترین چیز است. اگر کافه دور از جریان اصلی مردم باشد، احتمال اینکه مشتریان کمتری به سراغ شما بیایند زیاد است. کافه ها مانند رستوران ها نیستند. . به عنوان مثال، اگر شما برای یک شام در یک رستوران آماده می شوید، می توانید به راحتی مسافت زیادی را طی نمایید زیرا شما کل شب را در آنجا صرف می کنید اما اگر بخواهید به کافه ای بروید که نهایاتا یک ساعت از وقتتان را بخواهید صرف آن نمایید منطقی به نظر نمیرسد که بخواهید مسافت زیادی را برای رفتن به آنجا انتخاب کنید. به نظر من، بهترین مکان برای یافتن یک کافه در مرکز شهر، جایی بین خیابان های شلوغ است تا در میان هیاهوی روزانه خود دمی در کافه بنشیند و قهوه ای را مزه مزه کند.

 

 

اولین قدم برای طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران این است که ابعاد داخلی فضای خود را بدست آورید. برای محاسبه ی ابعاد داخلی میتوانید با یک مهندس معمار تماس گرفته و از او برای این کار راهنمایی بخواهید .بعد از اعلام دقیق ابعاد به مهندس  معمار، آماده تغییرات دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران خود باشید

 

 

بعد از آن شما باید با توجه به آنچه که در ذهن دارید جای آشپزخانه و میز کانتر و صندلی و مبلمان خود را در دکوراسیون داخلی کافی شاپ مشخص نمایید و با مهندس معمارتان در میان بگذارید تا در طراحی خود از آنچه که در ذهن شماست استفاده نماید. هنگام برنامه ریزی شما باید به محل قرار گیری دستگاه های قهوه ساز، یخچال ، انبار مواد غذایی و ... توجه و واقع بینانه به طراحی نقشه مورد نظرتان بپردازید.

 

 

اگر شما در یک منطقه شهری قرار دارید، گزینه های زیادی برای استفاده از یک منظره طبیعی وجود ندارد؛ اما با این حال میتوان چند ترفند کوچک را برای ایجاد چنین مناظری ایجاد کرد. بسته به نوع ساختمانی که کافه در آنجا قرار دارد، ممکن است یک فضای کوچک باز را دارا باشد. شما میتوانید با تزئین این فضای کوچک با گل و گیاهان زیبا در دکوراسیون داخلی کافی شاپ تکه ای از طبیعت را برای مشتریان خود بازسازی نمایید.  

 

 

اگر شما فاقد چنین مکانی هستید میتوانید با خلاقیت در دکوراسیون داخلی کافی شاپ، آنجا را تبدیل به یک باغ سرپوشیده نمایید. استفاده از گیاهان گلدانی و جای گذاری آنها به شیوه های گوناگون میتواند فضای تازه تری را به کافی شاپ شما القا نماید.

 

برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر