Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی داخلی دفتر اداری

چیزی که امروزه بر کارفرمایان روشن است این که شادی کارکنان رابطه مستقیمی با بهره وری بیشتر آنان در کار دارد. اگر کارکنان از محیط کاری خود ناراضی باشند، مطمئنا سطح کاری آنها نیز به طرز چشمگیری پایین خواهد آمد. عوامل متعددی به رضایت کارکنان در محیط کاری وجود

طراحی داخلی دفتر اداری

طراحی داخلی دفتر اداری

چیزی که امروزه بر کارفرمایان روشن است این که شادی کارکنان رابطه مستقیمی با بهره وری بیشتر آنان در کار دارد. اگر کارکنان از محیط کاری خود ناراضی باشند، مطمئنا سطح کاری آنها نیز به طرز چشمگیری پایین خواهد آمد. عوامل متعددی به رضایت کارکنان در محیط کاری وجود دارد که یکی از عواملی که اغلب نادیده گرفته میشود،  دکوراسیون و طراحی داخلی دفتر اداری است. در اینجا به چند تکنیک جهت زیبایی دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره میپردازیم که دنبال کردن آن میتواند تاثیرات به سزایی در راندمان کار کارمندان شما ایجاد نماید.

 

طراحی و دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره  شما می تواند فرهنگ و مأموریت شرکت شما را منعکس کند. شما باید طرح و دکوراسیون داخلی دفتر اداری خود را به منظور تکمیل نوع جو مورد نظر تطابق دهید. پس حتما هنگام طراحی و دکواسیون داخلی دفتر کار و اداره، با یک معمار مشاوره و در جهت و راستای اهداف خود به طراحی داخلی دفتر اداری خود  بپردازید.

 

روانشناسی رنگ

همه ما در مورد اینکه چگونه رنگ بر احساسات و یا درک افراد تاثیر می گذارد، شنیدیم. برخی معتقدند که هیچ علمی پشت آن وجود ندارد، اما مطالعات دیگر نشان می دهد که همبستگی بین رنگ و احساسات وجود دارد. این مقاله توضیح می دهد که آبی اثرات ذهن، قرمز بدن، زرد احساسات، و سبز تاثیر تعادل بین ذهن، بدن و احساسات را بوجود می آورد. آبی بهترین رنگ برای بهره وری در دفترکار و اداره محسوب می شود، اما اضافه کردن یک لمس نارنجی یا رنگ های دیگر در دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره  برای کارهایی که نیازمند خلاقیت هستند کمک می کند.

 

هماهنگی

ایجاد یک طراحی و دکوراسیون داخلی که مبلمان اداری، هنر دیواری و دکور، و تکنولوژی صوتی و تصویری را به یک محیط متعادل متصل می کند، هماهنگی را به ارمغان می آورد. تقارن در هنر آرامش بخش است . ظاهر یکنواخت  و شسته و رفته به برخی کارکنان تمرکز می کند. امروزه روانشناسی می گوید که یک اتاق یا ناحیه پرجمعیت می تواند باعث ایجاد استرس شود. پس برای طراحی و دکوراسیون داخلی دفتر اداری خود باید به تمام نکات ذکر شده توجه و اجرا نمایید.

 

نامتعادل

برای ایجاد آرامش و حفظ نظم در دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره، بهتر است که از شلوغی بیش از حد بپرهیزید. دکوراسیون داخلی ساده موجب آرامش کارکنان و در عین حال ، رسمی بودن دفتر شما را به نمایش میگذارد. استفاده از رنگ های خنثی و مینیمال نیز جزء ایده های مناسب برای دکوراسیون و طراحی داخلی اداری محسوب میشود که انتخاب و اجرای آن میتواند رضایت شما و کارمندان تان را جلب نماید.

 

اگر شما قصد طراحی و دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره ی خود را دارید کافی است  با تماس با ما، طرح مورد نظر خود را به صورت سه بعدی دریافت نمایید، وبعد از تائید نهایی طرح و مبلمان اداری،اجرای آن را به تیم معماری  شرکت سپرده و نتیجه ی قابل توجهی را برای دکوراسیون داخلی  دفتر کار و اداره ی خود مشاهده نمایید.

ارسال نظر