Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن

اگر شما تحت تاثیر عکس های دکوراسیون داخلی قرار گرفته و میخواهید آستین را بالا زده و منزلتان را از یک نواختی نجات دهید، شما را به کمی صبر دعوت میکنم. اندکی صبور باشید و مطالبی که میتواند به شما کمک کند را مطالعه نمایید و با چشمی باز و ذهنی پر برای تغییر دک

طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن

طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن

اگر شما تحت تاثیر عکس های دکوراسیون داخلی قرار گرفته و میخواهید آستین را بالا زده و منزلتان را از یک نواختی نجات دهید، شما را به کمی صبر دعوت میکنم. اندکی صبور باشید و مطالبی که میتواند به شما کمک کند را مطالعه نمایید و با چشمی باز و ذهنی پر برای تغییر دکوراسیون داخلی منزلتان قدم بردارید.

 در ادامه چندین نکته کوچک هنگام انجام این تغییرات گوشزد شده که خواندن آن بی تاثیر در تصمیمات شما نیست.

 

برای طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان، اگر نمی خواهید که رنگ دیوارها را تغییر دهید میتوانید با دیوارهای سفید و خنثی شروع کنید. با اضافه کردن چند فریم و تصویر به دیوار اتاق و همچنین اضافه کردن چند کوسن رنگی و طرح دار می تواند به شما در این زمینه کمک زیادی نمایید.اضافه کردن مقداری گل و گیاه به فضای خانه جان میدهد از این موجودات دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی منزلتان به راحتی گذر نکنید.

 

شکستن سردی رنگ های خنثی

رنگ خنثی در دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت است. اما اگر فضایی به طور محض از این رنگ استفاده کند موجب سردی و دلزدگی میشود و همیشه باید رنگی انتخاب و اجرا کرد تا بتواند این سردی را بشکند و به فضا روحی دوباره دهد

 

متعادل باشید

استفاده محض از رنگ های تند به اندازه ی استفاده محض از رنگ های خنثی باعث دلزدگی در دکوراسیون داخلی پذیرایی تان میشود. تعادل داشته باشید و از رنگ ها درست و به جا استفاده کنید.

 

ترکیب اصولی رنگ ها

مشاوره گرفتن از یک طراح دکوراسیون داخلی میتواند به شما برای ایجاد چنین فضایی کمک کند. ترکیب کردن رنگ ها در دکوراسیون داخلی پذیرایی از جمله راه کارهای زیبا و سنت شکنی است که میتواند مهمانانتان را به وجد آورد.

 

عدم استفاده از صندلی

در این تصویر هیچ مبل تکی و صندلی ای دیده نمیشود؛ و این به معنی استفاده حداکثری از فضا به منظور ایجاد مکانی برای میزبانی از تعداد بیشتری مهمان در دکوراسیون داخلی پذیرایی است.

 

پرده

نصیحتی کوچک برای شما: برای انتخاب پرده کمی وسواس به خرج دهید. زمان بگذارید و تحقیق کنید، زیرا تاثیری که پرده میتواند در چهره یدکوراسیون داخلی شما داشته باشد قابل وصف نیست.

 

وسایل تزئینی

استفاده از این وسایل تزئینی برای اتاق نشیمن میتواند تحولی در طراحی آن ایجاد نماید. از شلوغ شدن خانه نترسید. با جسارت به انتخاب وسایل دوست داشتنی تان دست زنید و آن را در دکوراسیون داخلی پذیراییتان جای گذاری کنید، حسی فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی دکوراسیون داخلی  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر