Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی پلان داروخانه

هنگام طراحی پلان برای دکوراسیون داخلی داروخانه ، ابتدا باید یک لیست از مناطق مورد نیاز داروخانه را تهیه نمود. مثل انباری داروها، قفسه بندی دارو، قسمت آرایشی وبهداشتی، فضایی برای انتظار مشتریان، صندوق، مکانی برای استراحت کارمندان و .... که با توجه به انتظا

طراحی پلان داروخانه

طراحی پلان داروخانه

 

هنگام طراحی پلان برای دکوراسیون داخلی داروخانه ، ابتدا باید یک لیست از مناطق مورد نیاز داروخانه را تهیه نمود. مثل انباری داروها، قفسه بندی دارو، قسمت آرایشی وبهداشتی، فضایی برای انتظار مشتریان، صندوق، مکانی برای استراحت کارمندان و .... که با توجه به انتظاراتتان از داروخانه میتوانید هر کدام را انتخاب و در طراحی پلان جایگذاری نمایید.

 

 

اینکه مشتریان هنگام ورود به داروخانه با چه چیزی مواجه شوند نیز از جمله موارد مهم برای برنامه ریزی و طراحی پلان داروخانه است. شما میتوانید با طراحی درست و به جا ، مشتریان خود را هنگام ورود از سردرگمی نجات دهید. پس هنگام طراحی پلان و دکوراسیون داخلی داروخانه ،مشورت با یک متخصص در این زمینه میتواند به شما کمک فراوانی کند.

 

 

طرح و نوع طبقه بندی یک گام مهم در دکوراسیون داخلی داروخانه است. اینکه طبقه ها در کجای داروخانه باید قرار بگیرند چه اجناسی روی آنها قرار میگیرد و وزن و ارتفاع و ... از جمله مواردی است که هنگام طراحی قفسه باید به آن توجه کرد.

 

 

اینکه شما به مشتریان خود احترام بگذارید از جمله موارد مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه ها و مغازه است.  شما باید به مکانی برای مشتریان هنگام انتظار توجه کنید و در پلان داروخانه ی خود قسمتی را به این موضوع  اختصاص دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی داروخانه  اینجا  را کلیک نمایید . 

ارسال نظر