Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی پلان داروخانه

هنگام طراحی پلان برای دکوراسیون داخلی داروخانه ، ابتدا باید یک لیست از مناطق مورد نیاز داروخانه را تهیه نمود. مثل انباری داروها، قفسه بندی دارو، قسمت آرایشی وبهداشتی، فضایی برای انتظار مشتریان، صندوق، مکانی برای استراحت کارمندان و .... که با توجه به انتظا

طراحی پلان داروخانه

طراحی پلان داروخانه

 

هنگام طراحی پلان برای دکوراسیون داخلی داروخانه ، ابتدا باید یک لیست از مناطق مورد نیاز داروخانه را تهیه نمود. مثل انباری داروها، قفسه بندی دارو، قسمت آرایشی وبهداشتی، فضایی برای انتظار مشتریان، صندوق، مکانی برای استراحت کارمندان و .... که با توجه به انتظاراتتان از داروخانه میتوانید هر کدام را انتخاب و در طراحی پلان جایگذاری نمایید.

 

 

اینکه مشتریان هنگام ورود به داروخانه با چه چیزی مواجه شوند نیز از جمله موارد مهم برای برنامه ریزی و طراحی پلان داروخانه است. شما میتوانید با طراحی درست و به جا ، مشتریان خود را هنگام ورود از سردرگمی نجات دهید. پس هنگام طراحی پلان و دکوراسیون داخلی داروخانه ،مشورت با یک متخصص در این زمینه میتواند به شما کمک فراوانی کند.

 

 

طرح و نوع طبقه بندی یک گام مهم در دکوراسیون داخلی داروخانه است. اینکه طبقه ها در کجای داروخانه باید قرار بگیرند چه اجناسی روی آنها قرار میگیرد و وزن و ارتفاع و ... از جمله مواردی است که هنگام طراحی قفسه باید به آن توجه کرد.

 

 

اینکه شما به مشتریان خود احترام بگذارید از جمله موارد مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه ها و مغازه است.  شما باید به مکانی برای مشتریان هنگام انتظار توجه کنید و در پلان داروخانه ی خود قسمتی را به این موضوع  اختصاص دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی داروخانه  اینجا  را کلیک نمایید . 

ارسال نظر