Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی روف گاردن

اگر شما در حال ساختن و دکوراسیون داخلی روف گاردن ، و بدنبال ایده هستید میتوانید با دنبال کردن این مطلب به خواسته خود برسید. ما در این مطلب شما را برای طراحی دکوراسیون داخلی روف گاردن زیبا راهنمایی میکنیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه شوید....

طراحی روف گاردن

طراحی روف گاردن

 

اگر شما در حال ساختن و دکوراسیون داخلی روف گاردن ، و بدنبال ایده هستید میتوانید با دنبال کردن این مطلب به خواسته خود برسید. ما در این مطلب شما را برای طراحی دکوراسیون داخلی روف گاردن زیبا راهنمایی میکنیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه شوید....

 

 

اطراف روف گاردن را با دیوار نپوشانید، زیرا باعث کوچک تر به نظر رسیدن و همچنین دلگیر شدن آن میشود. برای ایجاد حفاظ  برای دکوراسیون داخلی روف گاردن میتوانید از دیوار های شفاف و شیشه ای استفاده نمایید . اما اگر نگران حریم خصوصی و در چشم بودن همسایگان خود هستید میتوانید از گیاهان و درختان بلند در ایجاد حصار استفاده نمایید. رشد بامبو میتواند یکی از ایده های مناسب برای ایجاد حصار در اطراف روف گاردن شما باشد. این کار هم باعث میشود پوشش گیاهی روف گاردن شما بیشتر و حس یک باغ واقعی و زیبا را القا کند و هم میتواند جلوی چشمان مزاحم را از روی روف گاردن شما بگیرد.

 

 

استفاده از تخت و نیمکت مجاور دیوار های روف گاردن یک ایده ی بسیار مناسب برای استفاده حداکثر از فضا در دکوراسیون داخلی روف گاردن میباشد. شما میتوانید با طراحی یک نیمکت راحت و زیبا در مجاور دیوار روف گاردن تان ، علاوه بر زیبایی وجذابیت به افزایش فضای خود نیز کمک شایانی نمایید.

 

 

هنگام طراحی و انتخاب گیاهان باید به این نکته توجه کنید که از چند گیاه که در چهار فصل زنده و سبز هستند نیز استفاده نمایید تا در زمستاندکوراسیون داخلی روف گاردن شما همچنان زیبا و دوست داشتنی به نظر برسد. استفاده از درختچه های کاج ایده ی مناسبی برای یکی از گیاهان انتخابی شما در روف گاردنتان میتواند باشد.

 

 

یک نقطه کانونی ایجاد نمایید. همانطور که در دکوراسیون داخلی همیشه از یک نقطه کانونی استفاده میکنیم برای دکوراسیون داخلی روف گاردن نیز باید از این موضوع غافل نشویم . حالا این نقطه ی کانونی میتواند مجسمه باشد و یا گیاهی مینیاتوری زیبا که این بستگی به سلیقه و نظر شما دارد.

 

 

در طول شب ، مهم است که روف گاردن شما روشن باشد. این روشنایی میتواند با یک نورپردازی زیبا به جذابیت دکوراسیون داخلی روف گاردن شما بیافزاید. پس از نور در دکوراسیون و طراحی روف گاردن خود غافل نشوید.

 

 

هیچ وقت تاثیر رنگ را در دکوراسیون داخلی کوچک نشمارید. رنگ میتواند به زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی روف گاردن شما بیافزاید. انتخاب چند رنگ گرم و ترکیب با رنگ ها خنثی میتواند ایده ی خوبی برای شما باشد. همچنین استفاده از گیاهان رنگی نیز میتواند به این موضوع کمک بسیاری بنماید.

 

 

همچنین برای انتخاب یک کف پوش برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تان وسواس به خرج دهید. انتخاب یک کف پوش زیبا متناسب با شرایط آب و هوایی و متناسب با بودجه و پشت بام شما میتواند تاثیر چشم گیری را در دکوراسیون داخلی روف گاردن تان بوجود بیاورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای روف گاردن  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر