Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دیوارپوش

اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای تغییرات دکوراسیون داخلی خود هستید، دیوارپوش ها بهترین گزینه به شمار میروند. دیوارپوش ها با نصب سریع و آسان چهره ای نو و زیبا را به دکوراسیون داخلی شما هدیه میدهند. حال در ادامه ی مقاله شما را با توضیحات مختصری در مورد ان

دیوارپوش

دیوارپوش

اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای تغییرات دکوراسیون داخلی خود هستید، دیوارپوش ها بهترین گزینه به شمار میروند. دیوارپوش ها با نصب سریع و آسان چهره ای نو و زیبا را به دکوراسیون داخلی شما هدیه میدهند. حال در ادامه ی مقاله شما را با توضیحات مختصری در مورد انواع دیوارپوش ها آشنا میکنیم.

دیوارپوش ها دارای جنس های بسیار متنوعی هستند، مانند دیوارپوش پی وی سی ؛ کناف؛ تو پر پلی استایرن؛ کاغذ دیواری؛ دیوارپوش های یک تکه و بدون درز(تاپشیت)؛ دیوارپوش سه بعدی و... که شما بسته به مکان و همچنین سلیقه و بودجه ی خود میتوانید هر یک از آنها را انتخاب نمایید.

تمامی دیوارپوش ها یی که در بالا ذکر شده یک خصوصیات مشترک را دارا میباشند. همگی آنها دارای نصب سریع و آسان هستند و این یکی از بهترین مزیت های آنها میباشد. دیوارپوش ها در طرح و رنگ های بسیار متنوع جوابگوی هر نوع سلیقه و همچنین متناسب با دکوراسیون داخلی مد نظر شما میباشد.

تفاوت دیوارپوش ها در نوع جنس که ضد رطوبت و یا مقاوم در برابر ضربات و ... میباشد که در مقاله های بعدی به طور مفصل در مورد هر یک از آنها توضیحاتی جهت آشنایی شما با انواع دیوارپوش داده میشود.

انواع دیوار پوش

اگر تا کنون به دنبال دیوار پوش بوده اید شاید با اجناس و نام های زیادی برخورد داشته اید که نمیدانید کدام یک از آنها مناسب شما هستند و کدام یک از آنها برای دکوراسیون داخلیشما مناسب نمیباشند.

ما در این مقاله توضیحات مختصری راجع به هر یک از این دیوارپوش ها را خدمتتان ارائه مینماییم تا بتوانید انتخاب بهتری از دیوارپوش را برای دکوراسیون داخلی خود داشته باشید.

دیوار پوش پی وی سی

این دیوار پوش که از جنس پی وی سی و یا همان نوعی پلاستیک فشرده میباشد . جنس این دیوارپوش ها کاملا ضد آب بوده و شما میتوانید از این نوع دیوارپوش برای مناطقی مانند حمام و سرویسی بهداشتی خود استفاده نمایید بدون اینکه آسیبی ببینند. اما باید اشاره کرد به این موضوع که این دیوارپوش پی وی سی مناسب مناطق پر رفت و آمد که ممکن است با ضربات سخت همراه باشد نمیباشد. مانند فضای راه پله ، زیرا این پانلها یا همان دیوارپوش پی وی سی در برابر اجناس تیز و ضربات محکم مقاوم نبوده و امکان شکستگی آن وجود دارد.

دیوارپوش ام دی اف

این دیوارپوش از جنس نوعی چوب فشرده میباشد که دارای روکشهای زیادی است. از جمله مزایای این دیوار پوش میتوان به استحکام آن در برابر ضربات سخت و اجناس تیز اشاره کرد. زیرا داخل دیوارپوش ام دی اف پر بوده با وارد کردن ضربه هیچگونه آسیبی نخواهد دید. اما از این دیوارپوش در مناطقی مانند حمام نمیتوان استفاده کرد زیرا به دلیل چوب بودن جنس آن در برابر آب ضعیف عمل کرده وامکان خرابی آن در این مناطق وجود خواهد داشت.

دیوارپوش تو پر یا دیوارپوش پلی استایرن

دیوارپوش پلی استایرن از جنس پی وی سی بوده اما بر خلاف دیوارپوش پی وی سی داخل آن پر بوده و امکان آسیب دیدگی در برابر ضربات سخت و همچنین اجناس نوک تیز را نخواهد داشت. یعنی با این حساب هم مزایای دیوارپوش پی وی سی را دارا میباشد و هم مزایای دیوار پوش ام دی اف بدون هیچ گونه نکته ی منفی که باعث میشود این دیوار پوش پی وی سی تو پر یا همان دیوارپوش پلی استایرن جزء یکی از بهترین نوع دیوار پوش ها در بازار به حساب آید.

با این توضیحات مختصر در مورد هر یک از این دیوارپوش ها و ذکر کردن مزایا و معایب آن امیدواریم کمکی در جهت انتخاب بهتر دیوارپوش برای دکوراسیون داخلی شما کرده باشیم؛ اما اگر همچنان سوالاتی در مورد این دیوارپوش ها در ذهن تان باقی مانده که جوابش را دریافت نکرده اید کافی است تا با شرکت آذران پلاست رسا تماس حاصل نمایید تا متخصصان راهنمایی های لازم را در مورد دیوارپوش ها به شما نمایند.

دیوارپوش سه بعدی

یکی از زیباترین و متفاوت ترین نوع دیوارپوش ها، دیوارپوش سه بعدی است که میتواند محیطی بسیار شیک و خاصی را برای شما بوجود آورد. دیوارپوش های سه بعدی دارای جنس ها و در نتیجه قیمتهای متفاوتی است که شما بسته به بودجه و همچنین نیاز خود میتوانید به انتخاب هر یک از این دیوارپوش سه بعدی دست زنید.

دیوارپوش سه بعدی دارای طرح های برجسته و زیبایی است که در جنس های فومی و چرمی و سلولوزی در دسترس هستند. همانطور که پیداست جنس فومی آن ارزان تر از نوع چرمی و سلولوزی آن میباشد و در ابعاد مختلف که اصولا 60*60 هستند قابل دسترس هستند.

نصب این نوع دیوارپوش نیز بسیار سریع و آسان است و فقط کافی است تا نصاب ماهر با نوعی چسب این دیوارپوش را بر روی مکان مود نظر شما نصب نماید. طرح و رنگ دیوارپوش سه بعدی نیز بسیار متنوع است و شما به هنگام انتخاب بدلیل تنوع بسیار بالا و در عین حال زیبا دچار مشکل خواهید شد.

ارسال نظر