Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی نمای کامپوزیت

ورق آلمینیومی کامپوزیت ، جزء یکی از بهترین پوشش ها برای طراحی نمای ساختمان محسوب میشود. ورق های آلومینیوم کامپوزیت در حال حاضر در طرح و رنگهای متنوع به آسانی در دسترس است. صرفه جویی در هزینه و زمان، طول عمر و مقاومت بالا در برابر تغییرات جوی آب و هوا و رط

طراحی نمای کامپوزیت

طراحی نمای کامپوزیت

ورق آلمینیومی کامپوزیت ، جزء یکی از بهترین پوشش ها برای طراحی نمای ساختمان محسوب میشود. ورق های آلومینیوم کامپوزیت در حال حاضر در طرح و رنگهای متنوع به آسانی در دسترس است. صرفه جویی در هزینه و زمان، طول عمر و مقاومت بالا در برابر تغییرات جوی آب و هوا و رطوبت، ثبات رنگ ، از جمله نکات مثبت ورق های آلمینیومی کامپوزیت برای طراحی نمای ساختمان میباشد. در ادامه ی مطلب به چند ایده ی الهام بخش در مورد طراحی نمای کامپوزیت میپردازیم. با ما همراه باشید...

 

طراحی نمای ساختمان اداری

استفاده از ورق آلمینیومی کامپوزیت میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی نمای ساختمان اداری شما محسوب میشود. همانطور که در قبل به آن اشاره شده ، ورق های آلمینیومی کامپوزیت در طرح و رنگ های متفاوت در دسترس میباشد که شما میتوانید با توجه به تصویر بالا به انتخاب یکی از این طرح ها برای نمای ساختمان اداری خود دست زنید، و جذابیت بصری را در عین رسمی بودن ساختمان تان به نمایش عموم بگذارید.

 

رنگ در نمای کامپوزیت

با ترکیب رنگ های مختلف ورق های آلمینیومی کامپوزیت ، زیبایی طراحی نمای ساختمان خود را افزایش دهید. شما با مشاوره با یک طراح و معمار در زمینه ی طراحی نمای ساختمان، میتوانید با پایین ترین هزینه و کمترین زمان، زیباترین نمای ساختمان را برای خود بوجود آورید.

 

نمای ساختمان مسکونی 

طرح چوب برای طراحی نمای ساختمان ، از جمله طرح های محبوب میباشد. ترکیب این طرح با معماری مدرن میتواند یکی از ترکیبات بسیار جذاب برای نمای ساختمان به حساب آید. اگر شما در حال ساختن ویلا و یا خانه ی ییلاقی در طبیعت هستید به شما پیشنهاد میکنم که از نمای کامپوزیت با طرح چوب غافل نشوید، و از همسو بودن ساختمان خود با طبیعت لذت ببرید.

 

استفاده از ورق های آلیمینیومی کامپوزیت میتواند در زیبایی حیاط شما نیز کاربرد فراوانی داشته باشد. به دلیل مقاوم بودن این جنس شما میتوانید از آن به عنوان گلدان های حیاط و یا سکو برای زیبایی حیاط و یا روف گاردن از آن استفاده نمایید.

 

تابلو های تجاری

شما میتوانید علاوه بر استفاده از ورق های آلمینیومی کامپوزیت برای طراحی نمای ساختمان، از آن به عنوان تابلو های تجاری استفاده نمایید. وجود طرح و رنگ های متنوع در ورق های آلمینیومی کامپوزیت ، دست ما را برای طراحی و اجرای تابلوهای تجاری بسیار باز گذاشته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی نمای کامپوزیت در ساختمان خود  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر