Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

نمای بیرونی کافی شاپ

اگر صاحب کافی شاپ و رستوران هستید و برای دکوراسیون داخلی آن هزینه بسیاری را پرداخت کرده اید و محیطی متفاوت را خلق نموده اید اما همچنان از کم بودن مشتری ناراضی هستید ما به شما علت کار را میگوییم. در اصل شما از مهمترین مقوله ی دکوراسیون یعنی دکوراسیون نمای

نمای بیرونی کافی شاپ

نمای بیرونی کافی شاپ

 

اگر صاحب کافی شاپ و رستوران هستید و برای دکوراسیون داخلی آن هزینه بسیاری را پرداخت کرده اید و محیطی متفاوت را خلق نموده اید اما همچنان از کم بودن مشتری ناراضی هستید ما به شما علت کار را میگوییم. در اصل شما از مهمترین مقوله ی دکوراسیون یعنی دکوراسیون نمای کافی شاپ و رستوران تان غافل بوده اید. اگر به نمای کافی شاپ و رستوران تان  به  اندازه ی دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران تان اهمیت میدادید مطمعنا تجربه ای متفاوت از اکنون را پشت سر گذاشته بودید.

 

 

دکوراسیون نمای کافی شاپ به افراد رهگذر میگوید که داخل آن چه خبر است. در اصل اکثر مشتریان شما از طریق نمای بیرونی به کافی شاپ و رستوران تان دعوت میشوند. پس توجه و پرداخت هزینه برای این منظور به نفع شماست. در ادامه مطلب چند راهکار راحت و ارزان، مناسب دکوراسیون نمای کافی شاپ و رستوران را ارائه میکنیم.

 

 

بر خلاف آنچه که تصور میکنید، برای دکوراسیون نمای کافی شاپ نیازی به پرداختن هزینه ی گزاف نخواهید داشت. شما میتوانید با طراحی یک تابلو با طرح و رنگ خاص نظر افراد را به کافی شاپ و رستوران خود جلب نمایید.

 

 

همچنین اضافه کردن چند میز و صندلی در بیرون از کافی شاپ و رستوران میتواند ایده ی مناسبی برای جذب مشتریان باشد. امروزه افراد به دنبال این هستند تا دمی بیرون از چهار چوب و خانه بگذرانند. میز و صندلی بیرون از کافی شاپ و رستوران این اجازه را به افراد میدهند تا قهوه و غذای خود را در فضای باز سرو نمایند.

 

 

همچنین استفاده از طرح های متفاوت برای دکوراسیون نمای کافی شاپ میتواند نظر بسیاری را به خود جلب نماید و افراد را به رستوران و کافی شاپ شما دعوت نماید. کمی خلاقیت و مشاوره با یک طراح و معمار میتوانند ایده های شگفت آوری را برای شما خلق و ایجاد نماید.

 

از رنگ برای دکوراسیون نمای بیرون رستوران و کافی شاپ خود نترسید. در فضایی که رنگ های خنثی ما را در خود احاطه کردند یک رنگ متفاوت و شاد میتواند جلب توجه بسیاری داشته باشد و افراد را برای کنجکاوی هم که شده به داخل کافی شاپ و رستوران بکشاند. استفاده از رنگ های متفاوت میتواند تابلوی تبلیغاتی بسیار خوبی برای شما باشند.

برای طراحی و اجرای نمای رستوران و کافی شاپ  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر