Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دیوار جدا کننده ( پارتیشن) شیشه ای

آیا شما به دنبال یک راه برای ایجاد حریم خصوصی در دفتر کار خود هستید؟ و از سوی دیگر خواستار حفظ متراژ بصری محیط خود نیز میباشید. پارتیشن های شیشه ای میتواند گزینه ی بسیار مناسبی برای این درخواست شما باشد. پارتیشن های شیشه ای دارای انعطاف پذیری بالا برای ط

دیوار جدا کننده ( پارتیشن) شیشه ای

دیوار جدا کننده ( پارتیشن) شیشه ای

آیا شما به دنبال یک راه برای ایجاد حریم خصوصی در دفتر کار خود هستید؟ و از سوی دیگر خواستار حفظ متراژ بصری محیط خود نیز میباشید.  پارتیشن های شیشه ای میتواند گزینه ی بسیار مناسبی برای این درخواست شما باشد. پارتیشن های شیشه ای دارای انعطاف پذیری بالا برای طراحی و دکوراسیون داخلی ، با هر نوع شرایط قابل نصب و اجرامیباشد . به عبارت دیگر یک طراحی داینامیک برای دفتر کاری شما ایجاد میکند.

 

مدرن و شیک

پارتیشن شیشه ای یک نگاه شیک برای دفتر شما ایجاد می کند. این طراحی اجازه می دهد که نور طبیعی خورشید در سراسر دفتر حرکت کند و در مواقع لزوم به حفظ حریم خصوصی با نصب پرده در پشت دیوارهای شیشه ای کمک نماید.

 

عملکرد پویا

یکی از مزایای اصلی سیستم پارتیشن شیشه ای این است که دیوارها می توانند قابل تنظیم باشند، به این ترتیب شما می توانید فضای مورد نیاز را باز کنید و بسته کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است یک سری از دفاتر کوچک را در یک بخش از دفتر داشته باشید، که می تواند با باز کردن پارتیشن ها به فضای جلسه بزرگتر تبدیل شود.

 

قابل برنامه ریزی و منحصر به فرد

هنگام طراحی پارتیشن شیشه ای در دفتر خود، عناصر طراحی منحصر به فرد موجود را در نظر بگیرید. شما ممکن است دیوارهای شیشه ای بدون قاب را انتخاب کنید. همچنین می توانید برای مطابقت با عناصر طراحی دیگر در دفتر خود، رنگ شیشه را انتخاب کنید.

 

زیبایی شناسی

 بسیاری از مردم بر این باورند که پارتیشن شیشه ای عملکرد فضای خود را بهبود می بخشد، به ویژه هنگامی که این سیستم ها در واحدهای اداری و سایر فضاهای کوچک نصب شده اند.دیواره های شیشه ای به هیچ وجه به فضاهای کوچک محدود نمی شود، و میتوانند بخشی از یک دفتر بزرگ نیز باشند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای  اینجا  را کلیک نمایید.

ارسال نظر