Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پارتیشن شیشه ای

همانطور که از معنی اسم پارتیشن پیداست، برای جدایی منطقه ها از یکدیگر در دکوراسیون داخلی استفاده میگردد. پارتیشن ها در طرح و جنس های مختلف و متفاوت در بازار قابل دسترسی میباشد که شما با توجه به نیاز و سلیقه ی شخصی، به انتخاب هر یک از آنها دست میزنید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

همانطور که از معنی اسم پارتیشن پیداست، برای جدایی منطقه ها از یکدیگر در دکوراسیون داخلی استفاده میگردد. پارتیشن ها در طرح و جنس های مختلف و متفاوت در بازار قابل دسترسی میباشد که شما با توجه به نیاز و سلیقه ی شخصی، به انتخاب هر یک از آنها دست میزنید.

 

پارتیشن های شیشه ای نیز از جمله پارتیشن های پر طرفدار در زمینه ی دکوراسیون داخلی محسوب میشود، که در عین حال کاربرد فراوانی در انواعدکوراسیون داخلی دارند. ما در این مقاله به استفاده از این نوع پارتیشن برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب جهت جدا سازی سرویس بهداشتی از اتاق خواب اشاره میکنیم، که شما میتوانید با دنبال کردن این مطلب از ایده های زیبا و جذاب و مدرن در زمینه ی دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده نمایید.

 

اگر شما از ظاهر باز پارتیشن های شیشه ای برای سرویس بهداشتی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود ناراضی هستید میتوانید از پارچه های ضد آب برای ایجاد پرده در این پارتیشن ها استفاده نمایید، تا در زمانی که نیاز به پوشش محیط خود دارید این امکان برای شما فراهم شود. استفاده از این پارچه ها با طرح ها و رنگ های متفاوت و زیبا یک ایده ی بسیار عالی برای دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب می آید.

 

استفاده از پارتیشن های شیشه ای، مانند یک آکواریوم بزرگ در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما ایفای نقش میکند ،که علاوه بر اینکه موجب جدایی این قسمت از اتاق شما شده است اما از فضای بصری اتاق شما کم نکرده است.حال اگر شما از فضای کمی برای ایجاد سرویس بهداشتی در اتاق خواب برخوردار هستید میتوانید با استفاده از این پارتیشن ها و درب ریلی برای سرویس بهداشتی خود، بیشترین استفاده را از فضای کم خود نمایید.

 

ایجاد یک باکس شیشه ای در دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان برای سرویس بهداشتی خصوصی میتواند یکی از مدرن ترین و جذاب ترین ایده برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل شما مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از شیشه های مات و رنگی نیز میتواند کاربردی تر از شیشه های شفاف برای ایجاد پارتیشن در سرویس بهداشتی شما باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی و اجرای پارتیشن   اینجا   را کلیک نمایید.

ارسال نظر