Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

چیدمان خانه کوچک عروس

یکی از دغدغه های طراحان برای دکوراسیون داخلی مناطق کوچک بزرگ جلوه دادن آن است. گاهی اوقات ایده های سنتی در مورد دکور اتاق نشیمن بهترین راه حل برای فضای کوچک نیست. بنابر این طراحان دنبال ایده های نو و جذاب برای دکوراسیون مناطق کوچک هستند.اتاق نشیمن شما، صر

چیدمان خانه کوچک عروس

چیدمان خانه کوچک عروس

دکوراسیون داخلی منازل عروس با متراژ پایین

یکی از دغدغه های طراحان برای دکوراسیون داخلی مناطق کوچک بزرگ جلوه دادن آن است. گاهی اوقات ایده های سنتی در مورد دکور اتاق نشیمن بهترین راه حل برای فضای کوچک نیست. بنابر این طراحان دنبال ایده های نو و جذاب برای دکوراسیون مناطق کوچک هستند.اتاق نشیمن شما، صرف نظر از اندازه، باید فضایی برای ایجاد آرامش و همچنین فضایی برای گذراندن اوقات فراغت نیز طراحی شوند.

تزئین آینه ها

طراحان برای دکوراسیون داخلی خانه های کوچک اغلب آینه ها را به لحاظ استراتژیک در مکان های کوچک قرار می دهند تاآنجا را بزرگتر جلوه کنند.. یکی از رایج ترین ایده های کوچک اتاق نشیمن، آویز یک آینه بزرگ در یک مکان مرکزی است تا یک نقطه کانونی ایجاد شود. برای انعکاس نور ، آن را در پشت یک منبع نور مانند یک شمع و یا آباژور قرار دهید. در صورت امکان، یک آینه را در کنار پنجره قرار دهید تا توهم یک پنجره دیگر را نشان دهد.

 

توجه به بعد افقی و عمودی

یک اتاق دارای ابعاد عمودی و همچنین یک افقی است. اگر اتاق نشیمن شما سقف بالایی داشته باشد، میتوانید با تزئین زیبای سقف چشم را به سمت آن کشاند.توجه به این بعد در دکوراسیون داخلی خانه های کوچک، باعث بزرگتر جلوه دادن اتاق میشود زیرا چشم را به بعد دیگری از اتاق نیز دعوت میکند و موجب بزرگتر جلوه دادن آن مکان میشود.

 

از رنگ های خنثی برای یک اتاق کوچک استفاده کنید

یکی از محبوب ترین ایده های کوچک اتاق نشیمن، استفاده از رنگ های خنثی بر روی دیوار، کف، سقف و لوازم داخلی و مبلمان است. رنگ های خنثی تمایل به روشن کردن یک اتاق با منعکس کردن نور است.استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی  خانه عروس با متراژ پایین علاوه بر بزرگ کردن خانه، باعث ایجاد آرامش در فضا نیز میشود.

 

مبلمان با ظاهر سبک را انتخاب کنید

هنگام خرید مبلمان، وزن بصری آن را در نظر بگیرید. این مفهوم به شدت درک یک شی بر اساس اندازه، رنگ و طراحی اشاره دارد. مبلمانی را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید که دارای ظاهر سبک هستند.

 

مبلمان کوچک را انتخاب کنید

یکی از بدیهی ترین نصیحت برای دکوراسیون داخلی خانه ی عروس در متراژ پایین استفاده از مبلمان کوچک است. شما با انتخاب یک مبلمان کوچک و کاربردی میتوانید زیبایی منزلتان را چند برابر کنید.

ارسال نظر