Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی نمای ساختمان مسکونی

از کودکی ما را با یک شعار آشنا کردند. هیچ وقت کتابی را از روی ظاهر جلد کتاب قضاوت نکنیم. بیایید با خودمان صادق باشیم، متاسفانه ظاهر هر چیزی بر روی نظر ما در ابتدای امر تاثیر میگذارد. این موضوع در مورد دکوراسیون و نمای ساختمان منزل نیز صادق است. همیشه ما ی

طراحی نمای ساختمان مسکونی

طراحی نمای ساختمان مسکونی

 

از کودکی ما را با یک شعار آشنا کردند. هیچ وقت کتابی را از روی ظاهر جلد کتاب قضاوت نکنیم. بیایید با خودمان صادق باشیم، متاسفانه ظاهر هر چیزی بر روی نظر ما در ابتدای امر تاثیر میگذارد. این موضوع در مورد دکوراسیون و نمای ساختمان منزل نیز صادق است. همیشه ما یک خانه را از روی نمای بیرونی آن قضاوت میکنیم. مثلا هنگام رد شدن از کنار ساختمان ها، اگر منزلی با نمای نه چندان جذاب گذر کنیم ناخودآگاه این فکر در ذهن ما عبور خواهد کرد، که دکوراسیون داخلی آن مانند نمای بیرونی اش چندان جذاب نیست، حال اگر عکس این موضوع باشد؛ ما فقط بیننده ی نمای بیرونی آن ساختمان هستیم.

 

 

پس توجه به طراحی نمای ساختمان از جمله موارد بسیار مهم در زمینه ی معماری و دکوراسیون منزل است که باید به آن توجه کرد. در ادامه ما شما را با چند نکته ی کوچک جهت زیبا کردن نمای ساختمان مسکونی تان آشنا میکنیم که خواندن آن خالی از لطف نیست.

 

 

اگر ساختمان شما دارای حیاطی است که تا کنون توجهی به آن نداشته اید اکنون زمان آن فرا رسیده تا به تزئین حیاط ساختمان تان با گیاهان و گل های زیبا بپردازید. این کار موجب میشود تا نمای بیرونی ساختمان مسکونی شما به نسبت گذشته از جلوه ای چند برابر برخوردار شود و نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید. اگر ساختمان شما فاقد حیاط است شما میتوانید با تزئین محیط بیرونی ساختمان و ایجاد محوطه سازی هم به زیبایی فضای شهری تان و هم به زیبایی نمای ساختمان مسکونی تان کمک نمایید. همچنین میتوانید با تشویق همسایگان خود به گذاشتن گلدان های زیبا در کنار پنچره ، تحولی در طراحی نمای ساختمان مسکونی تان ایجاد نمایید.

 

 

شما میتوانید با اضافه کردن جزئیات هر چند کوچک اما رنگی به نمای ساختمان خود جلوه ای دو چندان بدهید. هنگام تزئین و طراحی نمای ساختمان مسکونی خود، از رنگ نترسید و جسورانه به انتخاب رنگ های زیبا و شاداب برای نمای ساختمانی خود دست زنید. مطمئن باشید نتیجه اش میتواند شما را شگفت زده نماید.

 

 

شما میتوانید با عوض کردن درب ورودی ساختمان تان زیبایی چشمگیری را به نمای ساختمان مسکونی خود ببخشید. برای این امر کافی است تا به سلیقه ی خود توجه و به انتخاب درست و به جای یک درب ورودی دست زنید. اگر شما از بودجه ی کافی جهت تعویض درب ورودی برخوردار نیستید میتوانید با رنگ کردن درب ورودی چهره ای نو به نمای ساختمان مسکونی خود دهید. فقط کافی است تا کمی خلاق و جسور باشید تا ببینید که چگونه میتوانید طراحی نمای ساختمان خود را با کمترین هزینه به زیباترین حالت ممکن تغییر دهید.

 

 

توجه به نمای ساختمان مسکونی و زیبا تر کردن آن هم میتواند در روحیه شما تاثیر مثبتی داشته باشد و هم میتواند نمای شهر تان را زیبا تر از آنچه که هست نماید. پس همانطور که برای دکوراسیون داخلی منزل تان حساس هستید، پس برای طراحی نمای ساختمان مسکونی تان نیز ارزش قائل شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی نمای ساختمان  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر