Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

هر یک از شما آرزو داشتن فضای بزرگ در منزل را دارد ،جایی که مبلمانی بزرگ به طور ایده آل بتواند چیده شود؛ مثل عکسهای مجلات دکوراسیون داخلی منزل . اما، حقیقت این است که بسیاری از خانه های امروزی از این ویژگی برخوردار نیستند.ولی می توان یک اتاق کوچک را با دقت

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

هنگامی که از درب وروردی وارد منزل میخواهیم شویم ؛ اولین جایی که وارد آن میشویم و به آن نگاه میکنیم اتاق نشیمن است.همچنین شما در اتاق نشیمن تجمع می کنید، و در آن تلویزیون میبینید و یا در حال گوش دادن به موسیقی مطالعه میکنید و همچنین در این فضا هنگام نوشیدن چای به تعامل با افراد خانواده و یا دوستان خود میپردازید.از آنجا که شما زمان زیادی را در اتاق پذیرایی خود صرف می کنید، راحتی فیزیکی و بصری مهم است. شما می توانید اتاق نشیمن خود را با مبلمان مجهز کنید.همچنین میتوانید از میز و صندلی و یا میز های تلویزیون به این امر کمک کنید.از جمله عواملی که باید هنگام دکوراسیون داخلی منزل به آن توجه کرددوام وسایلی است که از ان استفاده میکنیم. شما باید به کیفیت دیوار پوش و کف پوش خود اهمیت زیادی بدهید همچنین باید در انتخاب پارچه های مناسب برای مبمان خود از زود کثیف شدن و همچنین به راحتی تمیز شدن ان توجه کرد.

 

نقطه ی کانونی

نقطه کانونی در دکوراسیون داخلی جایی است که وقتی وارد اتاق می شوید چشمان شما فورا کشیده می شوند به سمت آن. بدون نقطه کانونی، اتاق شما می تواند مانند یک ترکیب لوازم تزئینی باشد که برای به رخ کشیدن خود رقابت داشته باشند و فضای شما را دچار سردرگمی کنند.این نقطه ی کانونی میتواند تلویزیون و یا یک اثر هنری و یا یک شومینه زیبا باشد.همچنین چیدمان مبلمان برای ایجاد این نقطه ی کانونی میتواند موثر باشد. هنگامیکه مبلمان خود را میچینید، از زاویه ها نترسید. اغلب، قرار دادن قطعات رو به جلو می تواند کل احساس اتاق پذیرایی و نشیمن شما را تغییر دهد.

 

ایده های کوچک اتاق نشیمن

اتاق نشیمن خود را با طرح های مینیمالیستی، و استفاده آنها در دکوراسیون داخلی میتواند زیبایی منزلتان را چند برابر کند. استفاده از مبلمان زیبا با ترکیب های رنگی زیبا و ترکیب آنها با لوازم کوچک دکوراسیون حس زیبایی را به شما القا میکند.

 

جدا کردن اتاق نشیمن با سایر نقاط منزل

اگر اتاق نشیمن شما بخشی از یک فضای باز در خانه شما باشد، می توانید یک نوع کفپوش دیگر مانند یک فرش برای آن منطقه انتخاب کنید تا اتاق نشیمنتان را با سایر فضای دیگر خانه تان متمایز کند. همچنین انتخاب یک نوع فرش نیز میتواند در ایجاد این حس در دکوراسیون داخلی منزل تان کار ساز باشد.علاوه بر این شما باید با توجه به منزل خود به انتخاب مناسبی از کف پوش دست زنید. شما میتوانید از کف پوشی مدرن با طرح های مینیمال و یا کف پوشی به رنگ چوب برای القای حسی کلاسیک دست زنید و فضای خود را به زیبایی طراحی کنید.

 

اهمیت رنگ در دکوراسیون داخلی

اگر اتاق نشیمن شما فاقد نقطه کانونی است، میتوانید با رنگ کردن و استفاده از سایه روشن بر روی یک دیوار یا یک طرح مکمل مانند نوار استفاده کنیدو آنجا را تبدیل به نقطه کانونی منزلتان کنید. همچنین میتوانید با متفاوت جلوه دادن دیواری از اتاقتان با نصب یک آثار هنری توجه دو چندان را برای آن اثر هنری تان ایجاد کنید. در انتخاب رنگ برای ایجاد این مساله تمرکز زیادی داشته باشد که هم بتوانید جلب توجه کنید و هم بتوانید هارمونی مناسب را برای اجزای دیگر دکوراسیون داخلی تان داشته باشید.

 

جسارت در طراحی

با طراحی یک فضا برای کتابخانه و یا تلویزیون میتوانید فضایی خاص را برای اتاق نشیمن خود بوجود آورید.همچنین شما میتوانید با استفاده از وسایل دکوراسیونی زیبا و متفاوت فضای خود را متمایز کنید. اما مهمترین قانون برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل تان داشتن جسارت است. نترسید و طرح های زیبایی که در سر دارید را به نمایش بگذارید مطمئنباشید که این روش میتواند حس خوشایندی را به خود و هم به دیگران انتقال دهد.

برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل تان  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر