Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پارتیشن مسکونی

اگر میخواهید دکوراسیون داخلی منزلتان را با ایجاد دیوار، فضا سازی نمایید، پیشنهاد ما به شما ایجاد پارتیشن های تزئینی است که هم بتواند زیبایی منزل شما را حفظ نماید و هم بتواند تقسیم بندی مورد نظر شما را در منزلتان پدید آورد. در ادامه ما چندین ایده ی پارتیشن

پارتیشن مسکونی

پارتیشن مسکونی

اگر میخواهید دکوراسیون داخلی منزلتان را با ایجاد دیوار، فضا سازی نمایید، پیشنهاد ما به شما ایجاد پارتیشن های تزئینی است که هم بتواند زیبایی منزل شما را حفظ نماید و هم بتواند تقسیم بندی مورد نظر شما را در منزلتان پدید آورد. در ادامه ما چندین ایده ی پارتیشن های دکوری و زیبا برای منزل را ارائه میکنیم که خواندن آن خالی از لطف نیست.

 

یکی از تقسیم بندی هایی که معمولا برای دکوراسیون داخلی منزل مود نیاز است، ایجاد وقفه از درب ورودی تا منزل است. معمولا افراد دوست ندارند تا فضای ورودی خانه کاملا به کل منزل مشرف باشد. پس شما میتوانید با ایجاد چنین پارتیشن هایی هم به ایجاد چنین وقفه ای کمک نمایید و هم میتوانید از کوچک تر به نظر رسیدن فضای منزل تان جلوگیری نمایید.

 

معمولا در منازل کوچک شاهد یک پارچه بودن فضای نشیمن با فضای غذا خوری هستیم که شما میتوانید با ایجاد پارتیشن های فانتزی و مدرن دردکوراسیون داخلی منزل ، به ایجاد فضا سازی برای هر کدام از این منطقه ها کمک فراوانی نمایید.

 

برای ایجاد پارتیشن های زیبا و تزئینی در منزل نیازی به هزینه زیاد نخواهید داشت. فقط کافی است تا با کمی خلاقیت از ارزان ترین مواد، زیبا ترین پارتیشن ها را برای دکوراسیون داخلی منزل خود خلق نمایید.

 

همانطور که در عکس فوق مشاهده میکنید، شما میتوانید با جای گذاری آینه و شیشه های تزئینی به پارتیشن های منزلتان ، زیبایی خیره کننده ای را برای فضای خود بوجود آورید. فقط باید در اجرای اهداف خود در دکوراسیون داخلی منزل کمی جسارت و خلاقیت خرج دهید تا نتیجه ی شگفت آور آن را در دکوراسیون داخلی خود مشاههده نمایید.

 

جای گذاری شومینه های تزئینی و مدرن در میان پارتیشن، ایده ای ناب و جذاب جهت دکوراسیون داخلی منزل به حساب می آید.

 

در این تصویر یک قفسه چند منظوره، که از کف به سقف نصب شده است مشاهده مبکنیم ،که می تواند به عنوان یک کنسول تلویزیون، یک قفسه کتاب و یک فضا برای حفظ دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار گیرد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر برای هزینه و نحوه ی نصب پارتیشن   اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر