Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

کاغذ دیواری خانه

کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف و ساخت کشورهای ایران ، چین ، بلژیک و ... تولید می شود. ممکن است با وجود تنوع زیاد در کاغذ دیواری شما دچار سردرگمی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه خود شوید. ما در این مطلب شما را یاری میدهیم تا انتخاب کاغذ دیواری برای شما

کاغذ دیواری خانه

کاغذ دیواری خانه

کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف و ساخت کشورهای ایران ، چین ، بلژیک و ... تولید می شود. ممکن است با وجود تنوع زیاد در کاغذ دیواری شما دچار سردرگمی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه خود شوید. ما در این مطلب شما را یاری میدهیم تا انتخاب کاغذ دیواری برای شما آسوده تر شود.

در ابتدا برای انتخاب کاغذ دیواری خانه خود در نظر بگیرید که دیوار چه فضاهایی را می خواهید کاغذ دیواری کنید . به طور مثال برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب های خانه رنگ مبلمان اتاق خواب ، رنگ پرده ها ، رنگ کف از اهمیت زیادی برخودار است. برای اتاق خواب کودک از کاغذ دیواری های طرح کارتونی و شخصیت های کارتونی دختر و پسر که متفاوت است استفاده کنید.

برای اتاق خواب والدین یک رنگ بسیار متناسب با روتختی ، آّباژور و سرویس خواب و ...انتخاب کنید رنگی که آرامش بخش و ملایم باشد.

کاغذ دیواری اتاق نشیمن و پذیرایی کاملا به صورت طرحدار نباشد. می توانید یک دیوار را طرحدار و دیوارهای سمت دیگر را ساده انتخاب کنید. برای ستون های موجود در داخل فضا نیز طرح خط دار خوب می شود.

 

جهت مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ایران دکوراسیون اینجا را کلیک کنید.

 

جهت مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ایران والپیپر اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر