Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

امروزه برای دکوراسیون داخلی به سبک سنتی به علت وجود مبلمان و میزها به سبک کلاسیک بر میخوریم که در ادامه مطالب به نحوه ی ایجاد سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی میپردازیم.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی 

امروزه برای دکوراسیون داخلی به سبک سنتی به علت وجود مبلمان و میزها به سبک کلاسیک بر میخوریم که در ادامه مطالب به نحوه ی ایجاد سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی میپردازیم.

رنگ اصلی در دکوراسیون داخلی سنتی رنگ کرم و خنثی است، اما رنگ های جواهرات سنتی در استفاده از لوازم جانبی فراموش نشود. با توجه به تقارن قوی در فضا مثل شمع ها و پنجره ها در هر طرف شومینه تعادل را به وجود می آوردکه از ویژگی های بارز یک سبک سنتی است. بازوهای منحنی مبل و پایه های پارچه ای نیز این سبک را منعکس می کنند.

 

دکوراسیون داخلی با پیچ و تاب گاه به گاه

یکی دیگر از ویژگی های بارز دکوراسیون داخلی سنتی و کلاسیک نوع مبلمان آن است. شما میتوانید با انتخاب یک مبلمان کلاسیک و یا چوبی با دسته های بزرگ سبک کلاسیک و سنتی را در فضای خود القا کنید.

 

دکوراسیون داخلی با ظرافت نرم

این اتاق نشیمن ثابت می کند که دکوراسیون داخلی میتواند هم رسمی باشد و در عین حال صمیمی، این ترکیب رنگ بخصوص در زمینه ی این عکس بسیاردلنشین است.صندلی ها ی بکار رفته در این تصویر نمونه بارز یک صندلی به سبک کلاسیک است و به راحتی سبک قدیم را برای ما تداعی میکند.

 

دکوراسیون داخلی با بودجه کم

اگر سبک سنتی را دوست داشته باشید، اما بودجه شما اندک است، خبر خوبی است! محبوبیت سبک سنتی به این معنی است که مبلمان و تزئینات آن نیز میتواند با قیمت پایین یافت شود. همچنین شما میتوانید با اضافه کردن گیاهان و یا عکس های خانوادگی و همچنین استفاده از رنگ های گرم و وسایل چوبی  به دکوراسیون داخلی به تاکید سنتی و کلاسیک بودن دکوراسیون داخلی خود بپردازید.

 

توجه به لوازم جانبی دکوراسیون داخلی

برای داشتن فضایی کلاسیک و دارای زرق برق بهتر است به نور و وسایل روشنایی توجه بیشتری کنید. این امر موجب میشود علاوه بر افزایش نور در منزل حس کلاسیک بودن منزل را نیز القا کند. همچنین توجه به پرده در دکوراسیون داخلی کلاسیک نیز از موارد ویژه ای است که نباید از آن غافل شد.

 

ترکیب سبک های مختلف با یکدیگر

این اتاق نشیمن رسمی همچنین ترکیبی از سبکهای مختلف است اما با توجه به وسایل به کار برده شده بعد سنتی ان قوی تر از سایرین است. استفاده از پارچه های چهارخانه در دکوراسیون داخلی سبکی قدیمی برا برای ما تداعی میکند. همچنین استفاده از پارچه های طرح دار سبک سنتی نیز در تاکید این موضوع پا فشاری میکند. که برای دکوراسیون داخلی به سبک قدیمی و سنتی نباید این موارد نادیده گرفته شود.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر