Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی خانه کوچک عروس

این که شما طرفدار مینیمالیست باشید و یا اینکه ترجیح میدهید همه چیز طبق نظم خاصی در دکوراسیون داخلی تان پیش رود فرقی ندارد، همه شما دنبال راه کاری برای بزرگتر به نظر رسیدن فضای اتاق خود هستید. که در ادامه ما شما را برای پیشبرد اهدافتان به امر راهنمایی خواه

دکوراسیون داخلی خانه کوچک عروس

دکوراسیون داخلی خانه کوچک عروس

طراحی و دکوراسیون داخلی زیبای منازل کوچک

این که شما طرفدار مینیمالیست باشید و یا اینکه ترجیح میدهید همه چیز طبق نظم خاصی در دکوراسیون داخلی تان پیش رود فرقی ندارد، همه شما دنبال راه کاری برای بزرگتر به نظر رسیدن فضای اتاق خود هستید. که در ادامه ما شما را برای پیشبرد اهدافتان به امر راهنمایی خواهیم کرد.

 

تمیزی و سادگی

این نمونه یک تصویر ایده آل برای دکوراسیون داخلی منزل کوچک است. تمیز ، ساده و در عین حال با استفاده از رنگ های متضاد از خستگی بصری جلوگیری کرده است. شما میتوانید با الهام گرفتن از این تصویر به دکوراسیون داخلی منزل کوچک تان بپردازید.

 

مبل کوچک لازم نیست

فقط به این دلیل که شما یک اتاق نشیمن کوچک دارید به این معنا نیست که شما نمیتوانید یک مبل بزرگ داشته باشید. انتخاب یک مبل با یک طرح خطی و رنگ روشن میتواند ایده ی هوشمندانه ای برای دکوراسیون داخلی منزل تان باشد.

 

تفکیک فضای نشیمن

استفاده از فرش و یا نحوه ی چیدمان مبلمان و میز نهار خوری میتواند به تفکیک فضای شما و همچنین استفاده بهینه از فضای مورد نظر شما بپردازد. پیشنهاد میشود که در دکوراسیون داخلی منزلتان از رنگ های روشن برای باز تر نشان دادن فضا استفاده شود.

 

راه کاری برای مبلمان تیره

در اتاق نشیمن کوچک، بهتر است که از مبلمان تاریک دور بمانید، اما راه هایی برای استفاده از مبلمان با رنگ های تیره وجود دارد. بسیاری از نور طبیعی و مخلوط کدن با نور مصنوعی همچنین استفاده از دیوار پوش و کف پوش هایی با رنگ روشن میتوانید از سنگینی مبلمان تیره کم کرد و آن را در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید.

 

حداکثر استفاده از فضا

در اتاق های کوچک، فضای ذخیره سازی معمولا یا وجود ندارند و یا بسیار اندک است.شما میتوانید با استفاده از قفسه ها و میزهایی با کشوهای زیاد و یا مبلمانی که بتوان از فضای داخلی و زیرین آن استفاده کرد، از جمله راه کارهایی است که میتوان برای استفاده از حداکثر فضا برای دکوراسیون داخلی منزل نشان داد.

 

از رنگ نترسید

اگر شما می دانید که چگونه از رنگ استفاده کنید، می توانید رنگ های گرم را در اتاق نشیمن کوچک خود ترکیب کنید. حداکثر دو یا سه رنگ در کل دکوراسیون داخلی منزل تان به کار بردید، یا یک رنگ را به عنوان رنگ برجسته انتخاب کنید .

 

شکستن رایگان از مبانی

در یک اتاق نشیمن کوچک همیشه سعی بر این است که مبلمان خود را به دیوار بچسبانید تا از حداکثر فضا بتوانید استفاده کنید. گاهی با فاصله دادن مبل از دیوار و چیدمان آن وسط فضای نشیمن و قرار دادن یک میز کوچک، قفسه یا آباژور و هر نوع وسایل تزئینی دیگری پشت مبل  اضافه کنید. در دکوراسیون داخلی میزهای شیشه ای ایده ای مناسب برا فضای کوچک منزل تان است و توهم فضای بیشتری را می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر