Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی ایرانی

همانطور که درتمامی مقاله ها به این موضوع تاکید کردیم که دکوراسیون داخلی بازتاب آن چیزی است که ما هستیم ، پس غافل بودن ازبعد ایرانی بودنمان میتواند حسی نا خوشایند را به مهمانانمان القاء نماید. ما ایرانی ها مانند دیگر فرهنگ و ملل دارای یکسری خصیصه هستیم که

دکوراسیون داخلی ایرانی

دکوراسیون داخلی ایرانی

همانطور که درتمامی مقاله ها به این موضوع تاکید کردیم که دکوراسیون داخلی بازتاب آن چیزی است که ما هستیم ، پس غافل بودن ازبعد ایرانی بودنمان میتواند حسی نا خوشایند را به مهمانانمان القاء نماید. ما ایرانی ها مانند دیگر فرهنگ و ملل دارای یکسری خصیصه هستیم که میتوانیم در دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی منزل مان  به رخ بکشیم.

در ادامه به چندین موارد دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی خواهیم پرداخت. این مطلب را از دست ندهید...

 

فرش

یکی از اصلی ترین اجزای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی ، فرش است. یکی از قدیمی ترین کف پوش هایی است که زیبایی را با خود به هر خانه ای میبرد. ایرانیان با هنری بی نظیر به طراحی و بافت انواع فرش میپردازند که دل هر بیننده ای را با خود میبرد.ما به عنوان یک ایرانی برای اینکهدکوراسیون داخلی خود را با دیگر اقوام و ملل جدا نماییم،  حتما باید یکی از این طرح های زیبا و دلربا در دکوراسیون داخلی منزلمان به کار گیریم.

 

کاشی کاری و آینه کاری

در قدیم برای جلب توجه دیگران، در دکوراسیون داخلی مناطق مهم زندگیشان، از آینه کاری و کاشی کاری استفاده میکرند. هنری که جهان را در خود جای داده و در مقابل چشمان شما به رقص میآورد. آری هنری زیبا، که میتواند دیگران را محصور و دلباخته ی خود نماید. استفاده از این هنر وصف نشدنی در مقیاسی بسیار کوچک در گوشه ای از دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان، میتواند یادآور خوبی برای هنرهای وصف نشدنی ایرانیان در منزلتان باشد، و به راحتی به منزل خود جلوه ی یک دکوراسیون سنتی را دهید.

 

سفال و شیشه

ایرانیان ید طولایی در زمینه ی هنر سوفال و شیشه دارند. شما با انتخاب یک ظرف سفالی با طرحی کاملا ایرانی و زیبا، و یا شیشه های رنگی خوش طرح ایرانی به این هنر خود تاکید و به دیگران نیز یادآوری نماییم. هنر مینا کاری بر روی سفال از جمله هنرهای زیبا و خیره کننده ایرانیان در زمینه دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی است.

 

ارسی

یکی از ویژگی های بارز دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی استفاده از آینه های رنگی با طراحی خیره کننده میباشد. شما با نمو کوچکی از این اینه کاری در دکوراسیون داخلی خود میتوانید هنر ایرانی  را به رخ همگان بکشید.

 

گچ بری

از دیگر هنرهای قابل ذکر ایرانیان هنر گچ بری است. ایرانیان چنان با ظرافت به طراحی و نقش دادن گچ ها میپردازند که گویی در صفحه ای صاف با قلمی نرم به خلق نقشی زیبا میپردازند.

 

منبت کاری

منبت کاری از دیگر آثار ایرانیان در دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی است. طرح های زیبا و در هم پیچیده بر روی تنه ای بی جان؛ جان و روحی وصف نشدنی را در فضای مورد نظر القا میکند.

ارسال نظر