Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

نحوه نصب پارتیشن

نصب پارتیشن مدلهای مختلفی دارد که پارتیشن های مربوط به شرکت آذران به صورت استفاده از پروفیل های رانر و استاد بوده و بر روی آن از پانل های پی وی سی که بیش از 70 کد رنگ دارد و قابلیت عایق بودن و استفاده از سیم و کابل و داکت و ... می باشد.

نحوه نصب پارتیشن

نحوه نصب پارتیشن

نصب پارتیشن مدلهای مختلفی دارد که پارتیشن های مربوط به شرکت آذران  به صورت استفاده از پروفیل های رانر و استاد بوده و بر روی آن از پانل های پی وی سی که بیش از 70 کد رنگ دارد و قابلیت عایق بودن و استفاده از سیم و کابل و داکت و ... می باشد.

 

ساختار دیوار کاذب آذران پلاستیک شامل قابهای فولادی سبک با مقاطع  c  و  بوده که پانل های pvc  یا  mdf   بر روی آن نصب میشوند. فضای خالی داخل دیوار کاذب، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و همچنین عبور و دسترسی به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را به راحتی برای دیوار آذران پلاستیک میسر میسازد.

 

مزایای دیوار کاذب و پارتیشن آذران

سبک وایمن در برابر زلزله

عایق حرارت و صوت و رطوبت

کاهش هزینه های سازه و فوندانسیون با توجه به کاهش بار مرده ساختمان

انعطاف پذیری در شکل گیری اجسام قوس دار در معماری

نصبی سریع و آسان

امکان ترمیم و تعویض

بهره برداری سریع از فضا بعد از اتمام سفت کاری بنا

 

از دیگر مزایای دیوار کاذب و دیوارپوش اذران پلاستیک می توان به عایق صدا کردن دیوار های حایل بین دو فضا و کنترل کردن صدای فضا با ایجاد دیوار کاذب و قرار دادن پشم سنگ زیر کار و قرار گیری دیوارپوشهای متنوع آذران پلاستیک می باشد که باعث می شود تمامی ساختمانهایی که در نحوه ساخت اشکا فنی برای نصب داشته اند از این محصولات استفاده کرده و باعث زیبا تر شدن فضا و عایق صدا و صوت شدن دیوارها به وسیله ی دیوار پوش میشود.

 

ما با در اختیار داشتن اکیپ نصب مجرب و کار آزموده برای خدمت رسانی به تمامی خانواده ها و فضاهای مسکونی و اداری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی طراحی و اجرای پارتیشن   اینجا   را کلیک نمایید.

ارسال نظر