Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان

اگر شما در جستجوی طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق نوجوان تان هستید باید به نکاتی توجه داشته باشید. اولین مسئله این است که نوجوان شما چه چیزی را دوست دارد؟ همچنین به این موضوع نیز اهمیت دهید که اتاق نوجوان با اتاق بزرگسالان بسیار فرق دارد. آنها نیاز به مکانی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان

دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان

 

اگر شما در جستجوی طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق نوجوان تان هستید باید به نکاتی توجه داشته باشید. اولین مسئله این است که نوجوان شما چه چیزی را دوست دارد؟ همچنین به این موضوع نیز اهمیت دهید که اتاق نوجوان با اتاق بزرگسالان بسیار فرق دارد. آنها نیاز به مکانی فراتر از خوابیدن دارند که باید در طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق به آن توجه و برآورده نمایید.

 

علاوه بر این نیاز ها باید به زیبایی ظاهری اتاق نیز توجه به سزایی داشته باشید.زیرا اتاق خواب آنها بیانگر این است که نوجوان شما چه کسی است. زیرا دیگر نه کودک قدیمی هستند که بتوانید با اسباب بازی و عروسک های مورد علاقه اش اتاق را تزئین و خوشحالش نمایید و نه بزرگسالی است که بتواند دکوراسیون داخلی خشک و ساده را تحمل نماید. اتاق نوجوان باید دارای جنب و جوش و انرژی بالایی باشد،درست برعکس آن چیزی است که بزرگسالان در فکرش هستند.

 

یک نوجوان به اتاق خواب خود به چشم یک مینی آپارتمان نگاه میکند و ترجیح میدهد که بیشتر وقت خود را در آن صرف کند. صرف نظر از اندازه ی اتاق خواب نوجوان باید به اندازه کافی دکوراسیون داخلی آن متنوع باشد تا بتواند با دوستان خود اوقات خوشی را در آن بگذراند.

 

اتاق خواب نوجوانتان را طوری طراحی کنید تا بتواند با دوستان خود به راحتی در آنجا صحبت کند و وقت خود را بگذراند. در این بازه ی زمانی نوجوان شما احتیاج به این دارد تا خود را وارد مرحله ی بزرگسالی نماید پس فضای کافی را بادکوراسیون داخلی ایده آل در اختیارش قرار دهید تا بتواند در آن رشد و نمو پیدا کند

یک منطقه خواب

منطقه مورد مطالعه

یک مکان برای نشستن با دوستان

اگر فضای کوچک مسئله ای باشد، از روش های خلاقانه برای رسیدن به هدف اتاق چند منظوره خود استفاده کنید.

 

 

برای دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب  اینجا  را کلیک نمایید . 

 

ایده های اتاق خواب کودک و نوجوان

هنگام تزئین یک اتاق کودک، مهم است که به یاد داشته باشید که چگونه اتاق را می توان با انطباق آنها با بزرگسالی سازگار کرد. کودک شما از اتاق خواب خود نه تنها به عنوان مکانی برای خواب استفاده می کند، بلکه یک مکان برای بازی، یادگیری و بیان احساسات و شخصیت های خود است. به کودک خود بگویید که چگونه اتاق خواب آنها طراحی شده است، آنها را تشویق می کند تا هویت خود را ایجاد کنند، البته احتمال دارد که اتاق فرزندان خود را در منزل نیز در دکوراسیون منعکس کنید.

 

 

چگونه یک اتاق خواب نوجوان طراحی کنم؟

یک اتاق نوجوان، پناهگاه آنهاست؛ جایی که آنها می توانند آرام شوند و واقعا خودشان باشند. بدون شک می توان گفت که نوجوان شما می خواهد در مورد نحوه تزئین اتاق خواب خود بگوید، پس چرا از طریق انتخاب ایده های اتاق خواب نوجوانان با هم صحبت نکنید و تصمیم بگیرید که چگونه باید نگاه کنید. اگر شما در اتاق خواب خود را به عنوان یک کودک بازسازی کنید، احتمالا آنها یک نگاه کاملا جدید خواهند داشت. این ممکن است به معنی از بین بردن تصویر زمینه قدیمی، نقاشی دیوار ویژگی، و جایگزین کردن فرش یا کفپوش. اگر دکور را در اتاق بچه های خود بی طرف نگه داشته باشید، به روز رسانی آسان تر خواهد بود و ممکن است فقط چند تغییر کوچکی مثل جایگزینی کارتون های چاپی با پوستر های باند انجام شود. این ممکن است برای نوجوان شما مفید باشد تا یک میز در اتاق خود داشته باشید که در آن آنها می توانند تکالیف خود را انجام دهند، و همچنین کمربند و قفسه ها برای کمک به آنها در حفظ کار مدرسه خود.

 

 

کدام دکور مناسب فرزند من است؟

فقط شما و فرزندتان می دانند چه دکوراسیون برای آنها مناسب است، اما به طور کلی، دکور در اتاق کودک معمولا روشن، شاد و سرگرم کننده است. این ذهنیت خود را تحریک می کند و خلاقیت و تخیل خود را از سن نوجوانی تشویق می کند. ممکن است فرزند شما یک طرفدار بزرگ یک گروه خاص پاپ

باشد و از پوسترها و ملافه های مضمون لذت ببرید. در عوض، آنها ممکن است یک کارتون مورد علاقه داشته باشند و می خواهند اتاق خواب خود را به عنوان ادای احترام به نمایشگاه تزئین کنند.

 

 

 

 

تبدیل اتاق کودک به اتاق نوجوان

بسته به اینکه اتاق کودک تزئین شده است، می تواند کمی و یا تلاش زیادی را برای تبدیل آن به یک اتاق مناسب برای یک نوجوان انجام دهد. اگر دیوارها خنثی باشند و فرش در وضعیت خوبی قرار داشته باشد، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که اسباب بازی را برای دکوراسیون پیچیده تر مبادله کنید و فکر کنید در مورد ذخیره سازی کمی اضافی فکر می کنید. اکنون شما نیاز به کمد بزرگتری دارید تا بتوانید تمام وسایل متعلق به نوجوانان خود را بپوشانید. یک دختر جوان ممکن است یک جدول غرور یا آینه کامل داشته باشد تا بتواند آرایش و لباس خود را انجام دهد، چیزی که او قبلا نیازی به آن ندارد. این نیز می تواند مورد باشد که نوجوان شما نیاز به یک میز که در آن آنها می توانند تکالیف خود را انجام دهد.

 

 

ارسال نظر