Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی اشپزخانه ایرانی

در فرهنگ ایرانی آشپزخانه بیشتر برای خانم ها تعریف شده است. مکانی که مادر و همسر خانواده در آن باید به پخت غذای مورد علاقه ی اعضای خانواده بپردازد. پس بیشترین زمانی که خانم خانه دار در آن صرف میکند آشپزخانه است. باید طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه جوری ت

دکوراسیون داخلی اشپزخانه ایرانی

دکوراسیون داخلی اشپزخانه ایرانی

در فرهنگ ایرانی آشپزخانه بیشتر برای خانم ها تعریف شده است. مکانی که مادر و همسر خانواده در آن باید به پخت غذای مورد علاقه ی اعضای خانواده بپردازد. پس بیشترین زمانی که خانم خانه دار در آن صرف میکند آشپزخانه است. باید طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه جوری تعریف شود تا بتواند مهمترین فرد خانواده را در آن راضی نگه دارد.

 

 

هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید دقت شود تا در جایی قرار گیرد که بتواند از نور طبیعی برخوردار شود. شاید خانم خانه بخواهد گل و یا گیاه مورد علاقه اش را در کنار پنجره  بگذارد و هراز گاهی هنگام کاربا او درد دل نماید، و یا اینکه هراز گاهی سرکی به بیرون بکشد و از دنیای بیرون خبری بگیرد. نباید آشپزخانه را در گوشه ای تاریک و تنگ طراحی کرد، چرا که اگر دل خانم خانه بگیرد دل کل خانه و خانواده میگیرد.

 

 

برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید به روحیات و سنت ایرانی نیز توجه کرد. استفاده از رنگ های شاد برای آشپزخانه و ترکیب آن با قسمتی از طبیعت میتواند روحی تازه را در آشپزخانه بدمد.

 

 

ایجاد قفسه هایی در گوشه ای از آشپزخانه میتواند هم زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را تامین نماید و هم کمکی به ساماندهی وسایل آشپزخانه کند.

 

جهت طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر