Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی اشپزخانه ایرانی

در فرهنگ ایرانی آشپزخانه بیشتر برای خانم ها تعریف شده است. مکانی که مادر و همسر خانواده در آن باید به پخت غذای مورد علاقه ی اعضای خانواده بپردازد. پس بیشترین زمانی که خانم خانه دار در آن صرف میکند آشپزخانه است. باید طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه جوری ت

دکوراسیون داخلی اشپزخانه ایرانی

دکوراسیون داخلی اشپزخانه ایرانی

در فرهنگ ایرانی آشپزخانه بیشتر برای خانم ها تعریف شده است. مکانی که مادر و همسر خانواده در آن باید به پخت غذای مورد علاقه ی اعضای خانواده بپردازد. پس بیشترین زمانی که خانم خانه دار در آن صرف میکند آشپزخانه است. باید طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه جوری تعریف شود تا بتواند مهمترین فرد خانواده را در آن راضی نگه دارد.

 

 

هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید دقت شود تا در جایی قرار گیرد که بتواند از نور طبیعی برخوردار شود. شاید خانم خانه بخواهد گل و یا گیاه مورد علاقه اش را در کنار پنجره  بگذارد و هراز گاهی هنگام کاربا او درد دل نماید، و یا اینکه هراز گاهی سرکی به بیرون بکشد و از دنیای بیرون خبری بگیرد. نباید آشپزخانه را در گوشه ای تاریک و تنگ طراحی کرد، چرا که اگر دل خانم خانه بگیرد دل کل خانه و خانواده میگیرد.

 

 

برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید به روحیات و سنت ایرانی نیز توجه کرد. استفاده از رنگ های شاد برای آشپزخانه و ترکیب آن با قسمتی از طبیعت میتواند روحی تازه را در آشپزخانه بدمد.

 

 

ایجاد قفسه هایی در گوشه ای از آشپزخانه میتواند هم زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را تامین نماید و هم کمکی به ساماندهی وسایل آشپزخانه کند.

 

جهت طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر