Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

برای اینکه دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان حال و هوای ایرانی داشته باشد، باید چندین نکته را مد نظر قرار دهیم.برای داشتن دکوراسیون داخلیایرانی و دکوراسیون سنتی باید چند اجزای دکوراسیون داخلی منزلمان را از محصولات زیبا و سنتی انتخاب و اجرا کنیم. که در ادامه

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

 

برای اینکه دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان حال و هوای ایرانی داشته باشد، باید چندین نکته را مد نظر قرار دهیم.برای داشتن دکوراسیون داخلیایرانی و دکوراسیون سنتی باید چند اجزای دکوراسیون داخلی منزلمان را از محصولات زیبا و سنتی انتخاب و اجرا کنیم. که در ادامه به معرفی این اجزا میپردازیم.

 

مبلمانی ایرانی

 

درست است که مبلمان ریشه ای وارداتی دارد و سنتی نیست اما میتوان با انتخاب پارچه ای ایرانی حالتی ایرانی به مبلمان خود دهیم. پارچه هایی با طرح بته جقه و ترمه و یا استفاده از مبلمانی با هنر منبت کاری میتواند حس دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی را به مهمانان ما القا نماید.

 

فرش

 

از هنر های بارز و وصف نشدنی ایرانیان بافت فرش هایی با طرح و رنگ بسیار زیبا میباشد. فرش هایی که با طرح های سنتی ما را در جهت پیشبرد اهدافمان برای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی سوق میدهد.

 

پته

 

میتوانیم برای زیبایی و آرایش میز های اتاق پذیراییمان از پته های سنتی و یا پارچه ها ی سنتی استفاده نماییم که این طرح ها بسیار زیبا میباشند و حسی بی نظیری را برای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی فراهم میاورند.

 

پرده

 

پوشش و عفت از دیگر ویژگی های بارز ایرانیان است. پس پرده از انتخاب های بسیار مهم برای ایرانیان است. استفاده از یک پرده ی زیبا با طرحی سنتی میتواند انتخاب هوشمندانه ای برای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی شما باشد.

 

تابلو

 

شما میتوانید از هنر های ایرانی برای تزئین دیوارتان و در دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی استفاده نمایید. با کار گذاشتن یک تابلو فرش زیبا در گوشه از اتاق پذیراییتان میشود شکوه و جلال را در منزلتان احساس کرد؛ و یا استفاده از تابلو های نقاشی مینیاتوری که هنری اختصاصی نزد نقاشان ایرانی است که میتواند جهان را در مقابل خود به زانو بیاورد.

 

ارسال نظر