Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

برای اینکه دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان حال و هوای ایرانی داشته باشد، باید چندین نکته را مد نظر قرار دهیم.برای داشتن دکوراسیون داخلیایرانی و دکوراسیون سنتی باید چند اجزای دکوراسیون داخلی منزلمان را از محصولات زیبا و سنتی انتخاب و اجرا کنیم. که در ادامه

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

 

برای اینکه دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان حال و هوای ایرانی داشته باشد، باید چندین نکته را مد نظر قرار دهیم.برای داشتن دکوراسیون داخلیایرانی و دکوراسیون سنتی باید چند اجزای دکوراسیون داخلی منزلمان را از محصولات زیبا و سنتی انتخاب و اجرا کنیم. که در ادامه به معرفی این اجزا میپردازیم.

 

مبلمانی ایرانی

 

درست است که مبلمان ریشه ای وارداتی دارد و سنتی نیست اما میتوان با انتخاب پارچه ای ایرانی حالتی ایرانی به مبلمان خود دهیم. پارچه هایی با طرح بته جقه و ترمه و یا استفاده از مبلمانی با هنر منبت کاری میتواند حس دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی را به مهمانان ما القا نماید.

 

فرش

 

از هنر های بارز و وصف نشدنی ایرانیان بافت فرش هایی با طرح و رنگ بسیار زیبا میباشد. فرش هایی که با طرح های سنتی ما را در جهت پیشبرد اهدافمان برای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی سوق میدهد.

 

پته

 

میتوانیم برای زیبایی و آرایش میز های اتاق پذیراییمان از پته های سنتی و یا پارچه ها ی سنتی استفاده نماییم که این طرح ها بسیار زیبا میباشند و حسی بی نظیری را برای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی فراهم میاورند.

 

پرده

 

پوشش و عفت از دیگر ویژگی های بارز ایرانیان است. پس پرده از انتخاب های بسیار مهم برای ایرانیان است. استفاده از یک پرده ی زیبا با طرحی سنتی میتواند انتخاب هوشمندانه ای برای دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی شما باشد.

 

تابلو

 

شما میتوانید از هنر های ایرانی برای تزئین دیوارتان و در دکوراسیون داخلی ایرانی و دکوراسیون سنتی استفاده نمایید. با کار گذاشتن یک تابلو فرش زیبا در گوشه از اتاق پذیراییتان میشود شکوه و جلال را در منزلتان احساس کرد؛ و یا استفاده از تابلو های نقاشی مینیاتوری که هنری اختصاصی نزد نقاشان ایرانی است که میتواند جهان را در مقابل خود به زانو بیاورد.

 

ارسال نظر