Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

اصول طراحی اتاق نشیمن

مراحل آغازین دکوراسیون داخلی خانه برای برخی ممکن است دلهره آور باشد. اما اگر با اصول اولیه طراحی و دکوراسیون داخلی خانه آشنایی داشته باشید و مراحل گام به گام آن را بدانید ، باعث میشود که از استرس و دلهره ی شما کاسته و تبدیل به یک کار جذاب و دلنشین شود.

اصول طراحی اتاق نشیمن

اصول طراحی اتاق نشیمن

 

مراحل آغازین دکوراسیون داخلی خانه برای برخی ممکن است دلهره آور باشد. اما اگر با اصول اولیه طراحی و دکوراسیون داخلی خانه آشنایی داشته باشید و مراحل گام به گام آن را بدانید ، باعث میشود که از استرس و دلهره ی شما کاسته و تبدیل به یک کار جذاب و دلنشین شود.

 

 

برای شروع میتوانید از عکس های موجود در خصوص دکوراسیون داخلی الهام بگیرید. با کمی جستجو در مورد دکوراسیون داخلی میتوانید از عکس های زیبایی الهام بگیرید که کمک فراوانی جهت پیشبرد اهداف شما مینماید. همچنین برای این منظور میتوانید از متخصصان معماری بهره گیرید و با آنها به مشورت و به طراحی خانه ی ایده آل خود بپردازید.

 

 

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی شما بسیار حیاتی است. یکی از قدم های بزرگ و اساسی شما جهت طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن انتخاب و ترکیب رنگ میباشد. اینکه چه رنگی برای دیوار شما مناسب است و باید مبلمان و اجزای دکوراسیون داخلی تان را به چه رنگ انتخاب کنید بستگی به اندازه منزل و همچنین سلیقه ی فردی تان دارند.

 

 

قدم بعدی برای دکوراسیون داخلی منزل تان انتخاب مبلمان مناسب است. اینکه فضای شما دقیقا چه کاربردی دارد بر روی نوع مبلمان تاثیر بسیاری دارد. همچنین انتخاب رنگ و اندازه ی آن نیز از جمله موارد مهم برای مبلمان شماست که بستگی به تم انتخابی شما در دکوراسیون داخلی منزل تان دارد.

 

 

قدم بعدی پاسخ به این سوال است، که تصمیم به حفظ حریم خصوصی تان دارید یا میخواهید اتاق نشیمن تان از نور طبیعی بهره گیرد؟ بسته به جوابی که برای این سوال دارید باید به انتخاب پرده مناسب دست زنید. اگر میخواهید که حریم خصوصی تان حفظ شود باید از پارچه ها ی کلفت و بدون دید برای پرده ی منزلتان استفاده و اگر دوست دارید که از نور طبیعی برای منزل تان بهره گیرید باید به انتخاب پارچه های توری و نازک برای پرده تان دست زنید.

 

 

قدم بعدی برای دکوراسیون داخلی منزل، نورپردازی است. شما با یک نور پردازی زیبا و حرفه ای جلوه ای باور نکردنی به منزلتان میدهید. پس در انتخاب چراغ های زینتی و شمع برایدکوراسیون داخلی منزلتان کوشا باشید.

 

افزودن لوازم جانبی به دکوراسیون داخلی منزل میتواند کمک بسیاری جهت ارتقای طراحی و دکوراسیون داخلی نشیمن شما بکند. به عنوان مثال استفاده از یک وسیله ی تزئینی بزرگ در گوشه ی اتاق میتواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید؛ و یا اینکه استفاده از گل و گیاه جهت روح بخشیدن به فضای اتاق نشیمن میتواند کار ساز باشد. استفاده از وسایل کوچک مانند کاسه های تزئینی قدیمی بر روی میز قهوه و یا میزهای جانبی اتاق نشیمن میتواند زیبایی اتاق شما را چندین برابر نماید.

برای آگاهی از هزینه و نحوه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر