Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک آپارتمانی

اتاق های کوچک، اگر به خوبی طراحی شده باشند، می توانند بسیار راحت باشند. یکی دیگر از مزایای اتاق های کوچک، این است که آنها به راحتی تمیز میشوند و همیشه چهره ی منزل شما مرتب و منظم است. طراحی اتاق های کوچک ، نیاز به محدودیت، سادگی و جزئیات دقیق دارد. به ط

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک آپارتمانی

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک آپارتمانی

چند ترفند ساده برای دکوراسیون داخلی منزل های کوچک

اتاق های  کوچک، اگر به خوبی طراحی شده باشند، می توانند بسیار راحت باشند. یکی دیگر از مزایای اتاق های  کوچک، این است که آنها به راحتی تمیز میشوند و همیشه چهره ی منزل شما مرتب و منظم است. طراحی اتاق های کوچک ، نیاز به محدودیت، سادگی و جزئیات دقیق دارد. به طور کلی، مبلمان کمتر، بهتر است، اما اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره سازی به اندازه کافی برای نگه داشتن همه چیز به صورت سازماندهی شده است. برای مشاهده ایده های بیشتر در مورد چگونگی طراحی و دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک، با ما همراه باشید...

ترکیب سایه خنثی با برخی از رنگ های روشن

رنگ در اتاق های کوچک بسیار مهم است، اطمینان حاصل کنید که رنگ های غالب سفید یا خنثی باشند و سپس بعضی از بیت ها و قطعه های رنگ را در اینجا و آنجا اضافه کنید تا تعادل کامل را برای دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک خود  به دست آورید.

 

مبلمان راحتی ال

سرمایه گذاری در مبل راحتی یک راه عالی برای صرفه جویی در فضا ی اتاق نشیمن کوچک است. به این ترتیب شما فقط می توانید فضایی برای ساکنان ایجاد کنید، اما همیشه فضای صندلی بیشتری دارید که می تواند زمانی که مهمان های زیادی بیایند، گسترش یابد. اگر فضای کافی دارید، توصیه میکنیم یک مبل راحتی به شکل L را نیز در دکوراسیون داخلی منزل خود اضافه کنید.

 

فضای پنجره را مسدود نکنید

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید تا یک پنجره بزرگ داشته باشید، هرگز پنجرهرا مسدود نکنید. برای ارتقاء پنجره های بزرگ، می توانید پرده های سفید مانند تصویر را بهدکوراسیون داخلی منزل تان  اضافه کنید.

جسور باشید

در دکوراسیون داخلی خود از قطعات هنری پر جنب و جوش و رنگ های متنوع استفاده کنید، البته نه خیلی زیاد. همیشه آن را با مقدار زیادی رنگ خنثی متعادل کنید.این کار می تواند به روشن شدن و گسترش اتاق های کوچک کمک کند.

حذف کردن مبلمان غیر قابل استفاده

اتاق های کوچک نمی توانند به طور کامل از مبلمان کاملا تزئینی برخوردار باشند. شما باید به فکر راه های دیگر برای پر کردن فضا و دکوراسیون داخلی  منزل خود باشید.

خودتان مبلمان و میزتان را طراحی کنید

شما میتوانید با توجه به معماری منزل خود و سلیقه خود به طراحی میز تلویزیون و قفسه و میز و مبلمان خود بپردازید و آن را درست کنید . با این روش شما از حداکثر فضا ی خود با بهترین سلیقه برای دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک خود استفاده کرده اید.

 

برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آپارتمان خود  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر