Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک

میخواهید مالک یک بوتیک باشید؟ چگونه بوتیک را طراحی میکنید؟ به چه عوالی توجه دارید؟ ما در این مقاله سعی به راهنمایی کردن شما جهتدکوراسیون داخلی بوتیک تان میپردازیم. با ما همراه شوید...

دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک

دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک

میخواهید مالک یک بوتیک باشید؟ چگونه بوتیک را طراحی میکنید؟ به چه عوالی توجه دارید؟ ما در این مقاله سعی به راهنمایی کردن شما جهتدکوراسیون داخلی بوتیک تان میپردازیم. با ما همراه شوید...

 

 

 عوامل متعددی وجود دارند که مشتریان را به اقامت در مغازه لباس فروشی علاقه مند می کنند و سرانجام کالای خود را خریداری می کنند. یکی از عوامل تاثیر گذار در نظر مشتریان دکوراسیون داخلی بوتیک شما میباشد. یک بوتیک زیبا با دکوراسیون داخلی جذاب میتواند مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب نماید و در ادامه به فروش بیشتر و سود دهی بالاتر شما منجر میشود. پس نباید به راحتی از کنار دکوراسیون داخلی بوتیک خود گذر کنید. مطالعه و تحقیق و مشاوره با افراد متخصص و طراحی بوتیک شما میتواند به سود دهی بیشتر شما کمک نماید.

 

 

اولین نکته هنگام دکوراسیون داخلی بوتیک تعیین تم است. اینکه چه رنگی میخواهید غالب بوتیک شما باشد و با توجه به آن ، رنگ های مکمل و شکننده برای قفسه ها و وسایل کوچک دکوراسیون داخلی انتخاب و اجرا شود.

 

 

همچنین توجه به نوع لباس میتواند در انتخاب یک تم مناسب تاثیر گذار باشد. مثلا اگر تمرکز شما بر روی لباس های زنانه بزرگسال میباشد باید به انتخاب وسایل زرق و برق دار ویا نرم و مخملی در دکوراسیون داخلی بوتیک تان میتواند انتخاب های درستی باشد.

 

 

اگر روی لباس مردانه تمرکز دارید استفاده از تم سیاه و سفید و یا تم هایی که موجب ایجاد حسی ماجراجویانه میشود میتواند انتخابی به جا برایدکوراسیون داخلی بوتیک تان  باشد.

 

 

برای دکوراسیون داخلی بوتیک خود علاوه بر زیبایی باید به حسی دوستانه نیز توجه نمود. شما باید محیطی برای مشتریان خود بوجود آورید تا در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشند و با ایجاد حسی دوستانه بیشتر میتوان انها را راغب به خریداری نمود. علاوه بر دکوراسیون داخلی باید رفتار شما نیز دوستانه باشد تا بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

 

 

همچنین میتوانید با استفاده از برچسب های غیر معمول در دکوراسیون داخلی بوتیک تان نظرمشتریان را جلب نمایید. مثلا میتوان با  فلش و یا اشاره گر قطبها که معمولا در جاده ها و خیابان ها دیده میشوند،  به انتخاب مشتری خود جهت دهیم و کمکی در جهت انتخاب لباس مورد نظرمشتریان نماییم.

 

برای دکوراسیون داخلی مغازه و فضای تجاری خود  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر