Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی ویلای بزرگ

معمولا دکوراسیون داخلی فضای کوچک و نوع چیدمان آن مورد بحث است، اما گاهی چیدمان و دکوراسیون داخلی فضاهای بزرگ نیز ما را به چالش میکشند . در این مقاله چگونگی چیدمان و انتخاب وسایل مناسب برای دکوراسیون داخلی منازل با فضای بزرگ را آموزش میدهیم.

دکوراسیون داخلی ویلای بزرگ

دکوراسیون داخلی ویلای بزرگ

معمولا دکوراسیون داخلی فضای کوچک  و نوع چیدمان آن مورد بحث است، اما گاهی چیدمان و دکوراسیون داخلی فضاهای بزرگ نیز ما را به چالش میکشند . در این مقاله چگونگی چیدمان و انتخاب وسایل مناسب برای دکوراسیون داخلی منازل با فضای بزرگ را آموزش میدهیم.

 

مناطق را تعیین کنید

برای دکوراسیون داخلی منازل کوچک، احتمالا تنها یک فضا برای نشیمن و پذیرایی در اختیار داریم. اما برای منازل با متراژ زیاد میتوانیم با منطقه بندی، فضاهای مختلفی  را ایجاد نماییم. مثلا منطقه ای برای پذیرایی از مهمانان، منطقه ای برای استراحت و تماشای تلویزیون، منطقه ای برای کنسول و یا میز بازی و منطقه ای برای غذاخوری و ... . داشتن خلاقیت و چگونگی منطقه بندی فضای زندگیتان در دکوراسیون داخلی منزل میتواند چالش بزرگی به حساب آید.

 

فضای بصری را تقسیم کنید

شما میتوانید با چیدمان درست مبلمان و ... به صورت بصری فضای دکوراسیون داخلی منزلتان را تقسیم بندی کنید. مثلا با انتخاب یک نوع مبلمان و فرش و پرده و چیدمان آن ، فضایی جداگانه برای دکوراسیون داخلی منزلتان تعبیه نمایید که این امر به زیبایی دکوراسیون داخلی منازل بزرگ کمک شایانی میکند.

 

پر کردن اتاق

معمولا پر کردن و دکوراسیون داخلی منازل بزرگ بسیار دشوار است. اگر بخواهید برای پر کردن مناطق از قرار دادن وسایل های  کوچک تزئینی استفاده کنید کمی نا خوشایند به نظر میرسد. شما میتوانید با قرار دادن پیانو و یا کتابخانه ای بزرگ این چالش را حل نمایید. همچنین هنگام انتخاب مبلمان، سعی بر این نمایید که از مبلمان بزرگ برای این مناطق استفاده نمایید تا فضای خالی کمتری را برای منزل خود به جای بگذارید.

 

مسائل مهم

معمولا ویلاهای بزرگ و منازل با متراژ زیاد دارای سقف های بسیار بلندی هستند. شما میتوانید با انتخاب مناسب یک چراغ تزئینی و لوستر، زیبایی سقفهای بلند منزل خود را به نمایش بگذارید؛ حتی استفاده از یک قفسه ی بلند و طراحی آن تا سقف میتواند ایده ی بسیار مناسبی برای زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی منزل شما به شمار رود.

 

از رنگ استفاده کنید

یکی از خوبی های منازل بزرگ، استفاده راحت از رنگ در دکوراسیون داخلی است. شما برای انتخاب رنگ در منازل بزرگ هیچ محدودیتی ندارید و میتوانید به راحتی با رنگ ها دردکوراسیون داخلی منزلتان بازی کنید و فضایی متفاوت و زیبا را برای خود بوجود آورید. پس از رنگ های کلیشه ای سفید برای منزلتان پرهیز کنید کمی جسارت به خرج دهید و نتیجه ی آن را مشاهده نمایید.

 

از چیدمان دیواری پرهیز نمایید

چیزی که اغلب به نظر من خنده دار است، چیدمان مبلمان در برابر دیوار در دکوراسیون داخلی منازل بزرگ میباشد. برای چیدمان مبلمان در دکوراسیون داخلی منازل با متراژ بزرگ باید صندلی و مبلمان را از کناره های دیوار بیرون بکشید تا یک منطقه ی شاداب را برای خود بوجود آورید. از دیوار های خالی منزلتان نترسید. شما میتوانید با استفاده از کنسول و قفسه های کتاب و آثار هنری، این مناطق خالی را به زیبا ترین حالت ممکن پر نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر جهت دکوراسیون داخلی منزل  اینجا را کلیک نمایید.

 

ارسال نظر