Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون ویلا دوبلکس

خانه و ویلاهای دوبلکس یک دنیای کاملا جدید و پر از امکانات ، برای دکوراسیون داخلی محسوب میشود. برای اینکه بخواهید خانه و یا ویلای دوبلکس خود را زیباتر از آنچه که هست نمایید میتوانید از طرح ها و پیشنهاد هایی که در این مقاله به آن اشاره میشود، الهام گرفته و

دکوراسیون ویلا دوبلکس

دکوراسیون ویلا دوبلکس

خانه و ویلاهای دوبلکس یک دنیای کاملا جدید و پر از امکانات ، برای دکوراسیون داخلی محسوب میشود. برای اینکه بخواهید خانه و یا ویلای دوبلکس خود را زیباتر از آنچه که هست نمایید میتوانید از طرح ها و پیشنهاد هایی که در این مقاله به آن اشاره میشود، الهام گرفته و در دکوراسیون داخلی خود اجرا نمایید. پس همراه ما باشید...

 

پله اسپیرال

اگر شما دارای فضای محدودی هستید پس باید از پله های اسپیرال برای دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس خود استفاده نمایید. این پله ها فضای کمتری را به نسبت سایر پله ها اشغال مینماید و شما میتوانید از فضای بیشتری برای دیگر مقوله های دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. انتخاب یک پله اسپیرال مطبق با سبک دکوراسیون داخلی فضای شما میتواند ایده ی بسیار مناسبی جهت زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس شما باشد.

 

پله شیشه ای

اگر میخواهید که خانه و ویلا ی شما حسی کاملا لوکس و در عین حال مدرنی را به شما القا کند ،میتوانید از پله های شیشه ای برای دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده نمایید. سطوح شفاف به توهم فضای بیشتری در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس شما کمک میکند.

 

استفاده از فضای زیر پله

معمولا فضاهای زیر پله در خانه و ویلاهای دوبلکس ،فضای غیر قابل استفاده است ،که شما میتوانید با خلاقیت از این فضای مرده به بهترین نحو استفاده نمایید. ایجاد کمد در زیر پله میتواند به فضا سازی بیشتر در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس شما کمک فراوانی نماید.

 

دیوار شیشه ای

اگر شما به استفاده از نرده در طبقه ی بالا ی خانه و ویلای خود اعتقاد ندارید، میتوانید با یک دیوار شیشه ای محافظی کاملا شیک و مدرن در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس خود ایجاد نمایید. استفاده از این دیوار های شیشه ای علاوه بر اینکه دیدی مدرن به خانه ی شما میدهد میتواند محافظی قوی برای طبقه ی بالای منزل شما نیز باشد.

 

سقف بلند

معمولا در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس، شاهد سقف های بلندی هستیم که اگر به خوبی مدیریت نشوند نه تنها زیبا نیستند بلکه منظره ای بد به دکوراسیون داخلی منزل میدهند. استفاده از یک لوستر بزرگ و بلند و یا آینه ای بلند با محدوده ی زیاد میتواند زیبایی دکوراسیون داخلی ویلا و خانه ی دوبلکس شما را چندین برابر نماید.

 

دکوراسیون داخلی مدرن

همانطور که اشاره کردیم، ویلا و خانه دوبلکس به طور بالقوه سقف و فضای دیوار بیشتری برای بازی در دکوراسیون داخلی منزل دارد. این بدان معناست که شما میتوانید با طرح های زاویه دار و چراغ های مدرن و زیبا جذابیت بصری در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس خود مانند تصویر بالا بوجود آورید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای ویلا  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر