Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو

در نگاه اول دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو تقریبا مانند یکدیگر و راحت است. اما در اصل برای طراحی و دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو باید به نکاتی توجه کرد که به برخی از آنها اشاره میکنیم. یکی از آن نکات منطقه بندی برای فضاهای مورد نیاز در دکوراسیون داخلی نم

دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو

دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو

در نگاه اول دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو تقریبا مانند یکدیگر و راحت است. اما در اصل برای طراحی و دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو باید به نکاتی توجه کرد که به برخی از آنها اشاره میکنیم. یکی از آن نکات منطقه بندی برای فضاهای مورد نیاز در دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو میباشد. این منطقه ها عبارتند از: کانتر پذیرش، مکانی برای پذیرایی از مشتریان ویا عقد قرارداد، مکانی جهت اسکان کارمندان، و مکانی برای به نمایش گذاشتن خودرو.

 

نکته ای دیگر که هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو باید بدان توجه کرد، به کار گیری رنگ های خنثی میباشد. زیرا بیشترین جلب توجه باید توسط ماشین های به نمایش گذاشته شده انجام شود و اگر از رنگ های تند و تیز در دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو استفاده شود موجب تغییر جهت توجه مشتریان به دکوراسیون داخلی میشود، تا ماشین های به نمایش گذاشته شده. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که نقطه ی کانونی دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو، ماشین های به نمایش گذاشته میباشند ؛ پس باید در جهت این هدف درطراحی و دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودروکوشا باشید.

 

هنگام انتخاب کف پوش در دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو، باید دقت و وسواس بیشتری داشته باشید تا متحمل ضررهای بعد از آن نشوید.  مواد به کار گرفته شده در کف پوش نمایشگاه خودرو باید به قدری قوی باشد تا بتواند فشار مکرر از حرکت و پارک خودرو های به نمایش گذاشته را تحمل نماید و به راحتی شکسته نشود و آسیب نبیند. علاوه بر دارا بودن این خصوصیات، از جذابیت بصری نیز برخوردار باشد.

 

شما میتوانید با ایجاد منطقه هایی در دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو، ماشین هایی را با جلب توجه بیشتر در دید عموم قرار دهید. مثلا ممکن است ماشینی به تازگی تولید شده باشد و نیاز به معرفی و جلب توجه بیشتری داشته باشد و یا اینکه خودرویی از تسهیلات بالایی برخوردار است که نیاز به اعلام این تسهیلات به بازدیدکنندگان دارد. شما با قرار دادن این خودروها در مکانهای یاد شده میتوانید به راحتی به معرفی تسهیلات و یا امکانات خودروی تازه وارد به بازار با ترفندهای دکوراسیون داخلی و معماری نمایید.

 

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، توجه به مکانی جهت دادن اطلاعات بیشتر و یا عقد قرار داد با مشتری از جمله موارد مهمی است که باید در طراحی و دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو بدان توجه کرد. ایجاد حس آرامش و امنیت به مشتری توسط این مکان ها میتواند شما را جهت پیشبرد اهدا ف و ارتقای سطح فروش شما کمک قابل توجهی نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو  اینجا  را کلیک نمایید.

 

ارسال نظر