Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی پذیرایی

چند ایده جذاب و دیدنی برای دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی 

 

چند ایده جذاب و دیدنی برای دکوراسیون داخلی  پذیرایی

اتاق  پذیرایی شاید یکی از مشغول ترین و عمومی ترین قسمت های کل خانه ما  باشد، در این اتاق است که مهمانان، دوستان، همکاران، بستگان و آشنایان بیشتر وقت خود را صرف می کنند. به همین دلیل طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی شما بسیار حیاتی است.

 

ترکیب رنگ موفق

ما با کنتراست میان رنگ های خنثی و رنگ های پر جنب و جوش میتوانیم به جذابیت دکوراسیون داخلی پذیرایی خود بیافزاییم. و این عمل بستگی به نوع سلیقه و محیطی که ما در آن زندگی میکنیم دارد.

 

رنگ سفید، سبکی که هرگز کهنه نمیشود

همه ی ما عاشق دکوراسیون رنگ سفید میباشیم زیرا حس آرامش بخشی را به ما القا میکند. و ما میتوانیم با بالشتک های رنگی و اضافه کردن چند رنگ گرم به دکوراسیون داخلیپذیرایی خود از حالت یکنواختی نجات دهیم.

 

پیچیدگی بصری

ما طرفدار دیوار هایی با بافت و پیچیدگی بصری هستیم ، زیرا این امر به متفاوت جلوه دادن دکوراسیون داخلی پذیرایی کمک شایانی میکند و باعث میشود تا خلاقیت و نبوغ طراح را به رخ بینندگان بکشد.

 

مبلمان ال شکل

هیچ چیز در دکوراسیون داخلی پذیرایی شیک تر از مبل های L شکل در زنگ های خنثی نیست، زیرا علاوه بر زیبایی، عملکرد و عملی بودن آن نیز حائز اهمیت است. چرا که باعث استفاده بهینه از حداکثر فضا را ایجاد میکند.

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی به سبک هنری

بدیهی است که ماهیت کلی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی عکس زیر بسیار هنری، خلاق، منحصر به فرد، جسور، معاصرو مدرن  است. واضح است که این نقاشی های انتزاعی است که باعث میشود نقطه کانونی این دکوراسیون زیبا قرار بگیرید.

 

سبک مینیمالیست

شما میتوانید با به کار بردن مبلمانی مدرن و ترکیب رنگ های خنثی ، دکوراسیون داخلی پذیرایی تان را به سبک مینیمال در بیاورید. داشتن منزلی مدرن و خاص برای شما حس خوشایندی را به همراه دارد.

 

سبک کلاسیک

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی به سبک کلاسیک بسیار پر طرفدار است. بسیاری از افراد به دنبال سبک کلاسیک برا دکوراسیون داخلی پذیراییشان هستند و این کار با انتخاب مبلمان کلاسیک و چوبی و ترکیب چند اکسسوری مناسب و کلاسیک در کنار مبلمان کلاسیک میتواند جلوه ای با شکوه را برای دکوراسیون داخلی شما ایجاد کند.

 

مبلمان چرم

استفاده از مبلمان چرم در دکوراسیون داخلی پذیرایی ظاهری گرم و کلاسیک میبخشد. اگر شما جزء افرادی هستید که به دنبال سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی منزل شان هستند پیشنهاد میکنم از مبلمان چرمی در دکوراسیون داخلی خود غافل نشوید

رنگ خنثی

طرح های رنگی خنثی را می توان برای طیف وسیعی از دکوراسیون داخلی استفاده و به راحتی با آن زندگی کرد. رنگ خنثی چیست؟ اساسا، خنثی بدون رنگ است. مانند سیاه و سفید، خاکستری و سایه هایی که بدون رنگ هستند، اما در بسیاری از کاربرد این رنگ ها اغلب دارای نقاط ضعف زیادی هستند که باید هنگام ترکیب رنگ مقداری آگاهی و سلیقه برای آن داشته باشید.

پالت گرم

پالت گرم، به شما اجازه می دهد با رنگ های مختلف و بافت های جالب بازی کنید. مبل مدرن مربع به راحتی می تواند به یک گوشه متصل شود یا به یک بزرگتر متصل شود. یک اتاق بدون بافت می تواند کسل کننده و بی روح باشد. مبلمان و تزیین پرده گرمی و راحتی را به ارمغان می آورد.

برای طراحی و دکوراسیون داخلی و اطلاع از قیمت ها  اینجا  را کلیک نمایید . 

ارسال نظر