Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی

اتاق نشیمن نقطه کانونی هر پروژه طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. مهمانان شما احتمالا هرگز متوجه نخواهند شد که اتاق خواب شما چگونه است و از این رو اتاق نشیمن جایی است که درمورد احساسات سبک شما صحبت میکند. همچنین مکانی است که در آن شما از یک چت راحت با خانوا

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

اتاق نشیمن نقطه کانونی هر پروژه طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. مهمانان شما احتمالا هرگز متوجه نخواهند شد که اتاق خواب شما چگونه است و از این رو اتاق نشیمن جایی است که درمورد احساسات سبک شما صحبت میکند. همچنین مکانی است که در آن شما از یک چت راحت با خانواده تان لذت می برید، و یا تعطیلات آخر هفته را صرف تماشای تلویزیون کنید. بنابراین طبیعتا، منطقه زندگی شما باید یک لذت بصری را برای شما ایجاد کند.

در اینجا راهنمایی های ساده ، طراحی دکوراسیون داخلی برای ایجاد یک اتاق نشیمن زیبا که مهمانان را تحت تاثیر قرار دهد، ارائه خواهد شد.

 

نورپردازی لایه

برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سه سطح نور نیاز داریم؛ نور محیط ، آباژور ها و یا نور های مخفی و چراغ های کوچک تزئینی. لوستر و دیوار کوب ها سطح اول نور مورد نیاز را تامین میکنند . استفاده از نور های کم در سقف به عنوان نور مخفی و یا آباژور در سایز های مختلف با نور کم میتواند سطح دوم نور محیط مان را تامین کنند و در آخر استفاده از چراغ های کوچک تزئینی برای برجسته کردن آثار هنری و زیبای منزل سطح سوم نور را فراهم میکند.

 

ترکیب الگو و بافت های مختلف با یکدیگر

برای جلوگیری از کسالت بصری باید در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان بیاد از استفاده محض از یک نوع مواد اجتنبات کنید. ترکیب چوب و پارچه با طرح ها و رنگ های متضاد به جذابیت بصری منزلتان اضافه میکند. استفاده از پارچه های طرح دار انتخاب بهتر و مناسب تری برای دکوراسیون داخلی است.

 

پنجره را بپوشانید

توجه به حفظ حریم خصوصی در دکوراسیون داخلی منزل تان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پرده هایی را که می توانید هر زمان که خواستید باز و بسته کنید، گزینه ای مناسب برای پنجره های منزلتان است. پرده ها نه تنها زیبایی را به یک اتاق اضافه می کنند، بلکه می توانند توهمات فضایی را نیز هنگام انتخاب هوشمندانه ایجاد کنند. برای اینکه اتاق نشیمن شما بزرگتر از آن باشد، میله های پرده را درست زیر سقف نصب کنید و پرده ها را به کف تمام کنید.

 

انتخاب یک دیوار برای نقطه کانونی دکوراسیون داخلی

شما با انتخاب یک دیوار برای ایجاد نقطه کانونی و تزئین آن به هر سبک و روش میتواند تاثیر به سزایی برای دکوراسیون داخلی منزلتان ایجاد کند. انتخاب یک رنگ و طرح متفاوت و زیبا و جلب توجه کننده و همچنین نصب چند قاب عکس زیبا با طرح های متنوع و متفاوت میتواند به راحتی دکوراسیون داخلی منزلتان را دگرگون کند.

 

فرش و تابلو فرش فراموش نشود

تابلو فرش و فرش گرما و آرامش را به اتاق نشیمن میبخشد .هنگام انتخاب فرش برای اتاق نشیمن، توجه به طراحی و رنگبندی و اندازه آن اهمیت باید داده شود. فرش شما باید به اندازه ای مناسب باشد که تمام چهار پا مبل و صندلی در اطراف آن قرار بگیرند.

 

نمایش هنر

قاب عکس های کوچک را در فریم های هماهنگ قرار دهید و آنها را به شکل یک شبکه ی تنگ نشان دهید تا به اندازه یک قطعه هنری بزرگ تاثیر بگذارند. برای نمایش مجسمه ها و یا گلدان های عتیقه ، میتوانید از شلف های دیواری و یا قفسه های تزئینی و کنسول ها استفاده کنید.

 

بازتاب خود را بگیرید

آینه زیبایی چشمگیری را به دکوراسیون داخلی منزل تان اضافه میکند پس نباید از آینه در دکوراسیون داخلی غافل شد. با استفاده از یک آینه بزرگ در یک اتاق نشیمن، می توانید توهم فضا ایجاد کنید و اتاق را روشن تر کنید. همچنین باید اندازه مناسب و سبک آینه  و به جایی که باید نصب شود که چه چیزی را منعکس کند باید توجه شود. در حالت ایده آل، آینه را به گونه ای قرار دهید تا منعکس کننده خارج از منزل یا قطعه تزئینی بی نظیر باشد.

برای گرفتن مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر