Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی اتاق خواب ایرانی

قبل از انجام تعمیر اتاق خواب، لازم است که همه چیز را به دقت مورد توجه قرار دهید. خواب سالم به طور کامل بستگی به وضعیت اتاق دارد.اگر منزلی دو طبقه دارید بهترین محل برای قرار گیری اتاق خواب در دکوراسیون داخلی طبقه دوم است در غیر این صورت باید از محل آشپزخان

دکوراسیون داخلی اتاق خواب ایرانی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

 

 

قبل از انجام تعمیر اتاق خواب، لازم است که همه چیز را به دقت مورد توجه قرار دهید. خواب سالم به طور کامل بستگی به وضعیت اتاق دارد.اگر منزلی دو طبقه دارید بهترین محل برای قرار گیری اتاق خواب در دکوراسیون داخلی طبقه دوم است در غیر این صورت باید از محل آشپزخانه حتما دور باشد.

 

 

نزدیک اتاق خواب در دکوراسیون داخلی باید یک سرویس بهداشتی داشته باشد. اغلب برای این منظور سرویس بهداشتی جداگانه ای در یک اتاق تعبیه شده است .

 

 

اتاق خواب مکانی است که باید به جنبه راحتی و گرما ی آن توجه ویژه ای شود. برای این منظور در دکوراسیون داخلی میتوانید از کف پوش های لمینت و پارکت برای گرما و زیبایی اتاق و همچنین برای ایجاد راحتی بیشتر از یک تخته فرش نیز استفاده کنید .

 

 

برای انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی نیز باید از یک سری قوانین پیروی نمایید.استفاده از رنگ های پایدار و آرام مانند: آبی و سبز استفاده نمایید. بهتر است که از رنگ بنفش نیز در طرح های جزئی و جزئیات استفاده نمایید. و تا آنجا که میتوانید استفاده از رنگ قرمز برای اتاق خواب جلوگیری نمایید زیرا موجب تنش و تحت فشار قرار دادن سیستم عصبی میشود در صورتی که باید مکانی باشد که بتواند آرامش شما را افزایش دهد نه اینکه به تنش و استرس شما اضافه نماید.

 

 

به هر حال مشورت گرفتن از فردی که در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی تخصص لازم را دارد ضروری است زیرا هر آنچه که باید به آن توجه کرد که شما از آن غافل هستید تحت نظر متخصص توجه و اجراییات کامل میشود.

 

برای دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر