Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

اشپزخانه

در حال جستجوی تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه هستید؟ اگر ظاهر آشپزخانه تان قدیمی و خسته کننده است و میخواهید نمای داخلی آشپزخانه تان را تغییر دهید، نیازی به صرف هزینه زیاد برای ایجاد چهره ای جدید نیست. همه چیز طول میکشد، زمان ، تلاش و کمی خلاقیت تا بتوانی

اشپزخانه

اشپزخانه

 

در حال جستجوی تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه هستید؟ اگر ظاهر آشپزخانه تان قدیمی و خسته کننده است  و میخواهید نمای داخلی آشپزخانه تان را تغییر دهید، نیازی به صرف هزینه زیاد برای ایجاد چهره ای جدید نیست. همه چیز طول میکشد، زمان ، تلاش و کمی خلاقیت تا بتوانید قلب خانه ی خود را ترمیم نمایید. به طور مثال:

اگر چهار چوب کابینت شما سالم است، بسیار خوش شانس هستید؛ زیرا میتوانید با عوض کردن درب های کابینت چهره ی آشپزخانه تان را دگرگون نمایید. با انتخاب درب کابینت مور نظر خود، با کمترین هزینه صاحب آشپزخانه مورد علاقه تان شوید. حتی میتوانید با رنگ کردن درب های کابینت، زیبایی دوباره را به آشپزخانه تان برگردانید.رنگ  به طور کلی ساده ترین و ارزان ترین روش برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان است. در انتخاب رنگ خود دقت نمایید و رنگی را انتخاب کنید که آرامش را در فضای شما بوجود آورد.

 

 

اگر در حال تعویض اسکلت کابینت در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان هستید، پس از نیاز های خود برای ساماندهی وسایلتان در آشپزخانه غافل نشوید. شما میتوانید با قفسه بندی کابینت ، بیشترین فضای ذخیره سازی را ایجاد نمایید .همچنین باید هنگام طراحی قفسه ها به دسترسی راحت نیز توجه کنید تا هنگام کار در آشپزخانه تان بتوانید به وسایل مورد نظر دسترسی داشته باشید و در عین حال نظم آشپزخانه تان را حفظ کنید.

 

 

اضافه کردن تصویر پس زمینه و افزودن رنگ و ظرافت به آشپزخانه قدیمی تان یک راه عالی برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان میباشد. هنگام انتخاب دیوار پوش برای آشپزخانه تان به جنس آن توجه کنید تا بتواند نسبت به بخار و حرارت مقاوم باشد و در عین حال به راحتی تمیز شود. زیرا تمیزی در آشپزخانه از اصول بسیار مهم برای افراد میباشد.

 

 

اگر ساختار کابینت و دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان در وضعیت خوبی قرار دارد، میتوانید با تعویض دستگیره های کابینت به تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان بپردازید. انتخاب هوشمندانه دستگیره های کابینت میتواند تاثیر به سزایی در چهره آن داشته باشد. از یک متخصص برای انتخاب مناسب و به جا مشاوره بخواهید زیرا یک متخصص آگاهی بیشتری نسبت به ما دارد و میتواند ما را در انتخاب بهترراهنمایی نماید.

 

 

چطور میشود که از نور زیاد در قلب خانه تان غفلت کنید؟ آشپزخانه مکانی است که نیاز به نور زیاد دارد تا هم انرژی لازم و هم دقت کافی را برای افراد در حال کار در آن را فراهم نماید. پس با نور پردازی حرفه ای میتوانید زیبایی و نور کافی را به دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان ببخشید. 

برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه و طراحی کابینت  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر