Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی اشپزخانه

اجازه ندهید یک اتاق کوچک مانع ایجاد رویای شما شود. ما همه راهنمایی ها، ترفندها و مشاوره متخصص را که در زمینه ی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان لازم دارید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.شما میتوانید با طراحی مناسب و به جا از حداکثر فضا برای جای دادن وسایل خو

دکوراسیون داخلی اشپزخانه

دکوراسیون داخلی اشپزخانه

اجازه ندهید یک اتاق کوچک مانع ایجاد رویای شما شود. ما همه راهنمایی ها، ترفندها و مشاوره متخصص را که در زمینه ی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان لازم دارید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.شما میتوانید با طراحی مناسب و به جا از حداکثر فضا برای جای دادن وسایل خود بدور از شلختگی و آشفتگی استفاده کنید. و همچنین فضایی زیبا را به نمایش بگذارید.

 

اتاق نشیمن و ترکیب آن با آشپزخانه

امروزه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه، طرح های بسیار زیبایی از کابینت های جزیره به منظور حداکثر استفاده از فضا بوجود آمده است. شما میتوانید با انتخاب یک کابینت جزیره مرز میان اتاق نشیمن و آشپزخانه خود را برداشته و علاوه بر زیبایی از فضای بیشتری برای هر دو مکان برخوردار باشید.

 

قفسه و شلف های دیواری

با طراحی یک شلف دیواری و قفسه در یک نقطه غیر قابل کارکرد در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان آن را به فضایی مناسب برای جای دادن وسایل خود تبدیل کنید.

 

طراحی کابینت های جادار

شما میتوانید خودبه طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان بپردازید و با طراحی کابینت ها ی مورد نیازتان بسیاری از مشکلات خود را حل نمایید. و با این کار از فضاهایی که به نظر قابل استفاده نمی آیند فضایی برای ذخیره ی برخی از وسایل مورد نیازتان طراحی نمایید.

 

ایجاد لبه بر روی اپن آشپزخانه تان

یکی از نکات منفیه آشپزخانه های اپن در معرض نمایش بودن کلی آشپزخانه است که ممکن است هنگام آشپزی برای مهمان هایتان صحنه ای ناخوشایندی را ایجاد میکند . یک راه حل ساده برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان اضافه کردن یک لبه بالایی به کابینت جزیره است. با این کار شما میتوانید فضای خصوصی مورد نیازتان در آشپزخانه را فراهم کنید.

 

قفسه شناور

شما میتوانید با استفاده از باکس های زیبا علاوه برساماندهی وسایل خود در آشپزخانه فضای کمی را نیز اشغال کنید . استفاده از این باکس های شناور راه حل کاربردی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان میباشد.

 

ساماندهی وسایل آشپزخانه

گاهی برای ساماندهی وسایل آشپزخانه تان به قدر کافی فضا در اختیار ندارید. برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان به کمی خلاقیت نیاز دارید. مثلاشما میتوانید با رو هم قرار دادن لباس شویی و ظرف شویی و خشک کن خود از حداکثر فضا استفاده کنید و دیگر مشکل کمبود جا برای وسایل خود نداشته باشید

برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر