Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی آشپزخانه اپن

اگر شما تصمیم نهایی خود را گرفته اید و کابینت اپن را برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان انتخاب کرده اید؛ ما میتوانیم شما را با چند نوع کابینت اپن و چگونگی طراحی آن برای برآوردن نیازهایتان آشنا میکنیم.

طراحی آشپزخانه اپن

طراحی آشپزخانه اپن

اگر شما تصمیم نهایی خود را گرفته اید و کابینت اپن را برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان انتخاب کرده اید؛ ما میتوانیم شما را با چند نوع کابینت اپن و چگونگی طراحی آن برای برآوردن نیازهایتان آشنا میکنیم.

 

 

اکثر افرادی که این نوع کابینت را برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه شان انتخاب میکنند خواهان فضایی برای نشستن هستند. پس با طراحی کابینت به گونه ای که صندلی بتواند در آن قرار گیرد میتوانید به این نیاز پاسخ دهید.

 

 

جدیدا نوعی آشپزخانه جدید وارد بازار شده که طرفدار زیادی دارد. آشپزخانه های جزیره نسل جدید آشپزخانه های اپن هستند که علاوه بر زیبایی فضای بیشتری برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه تعریف میکنند . همچنین کاربردی چند کاره دارند هم میشود برای نشستن و هم میشود برای فعالیت های آشپزی از این مکان استفاده کرد.

 

 

علاوه بر موارد ذکر شده میتوانید با طراحی قفسه درون جزیره، به فضا سازی بیشتر دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان بپردازید

 

 

برای طراحی آشپزخانه مدرن میتوانید فضایی برای نگهداری وسایل آشپزی تان طراحی کنید . مثلا فضایی برای نگهداری قابلمه ها و یا چاقو و ... میتواند ایده ای جالب و مدرن برای ساماندهی و ایجاد فضای ذخیره سازی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان باشد.

 

اگر فضای کافی در آشپزخانه تان دارید که میتوانید از ترکیب کابینت کلاسیک اپن و جزیره برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان استفاده نمایید. این گونه فضای زیادی برای ذخیره سازی وسایل و همچنین مکانی برای فعالیت های آشپزی را دارا خواهید بود.

برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر