Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یکی دیگر از فضاهای بسیار مهم در منزل، دکوراسیون داخلی اشپزخانه می باشد. از انجایی که خانم خانه بیشترین زمان را در اشپزخانه به سر می برد طراحی جذاب و زیبا و جاداردکوراسیون داخلی اشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اگر شما به دنبال راه هایی برای دکور

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یکی دیگر از فضاهای بسیار مهم در منزل، دکوراسیون داخلی اشپزخانه می باشد. از انجایی که خانم خانه بیشترین زمان را در اشپزخانه به سر می برد طراحی جذاب و زیبا و جاداردکوراسیون داخلی اشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اگر شما به دنبال راه هایی برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود هستید شما را به ادامه این مطلب دعوت میکنم

 

طراحی وسایل آشپزخانه در کابینت ها

شما با طراحی و قرار دادن وسایل آشپزخانه مانند گاز، یخچال، فر و ماشین ظرفشویی و لباسشویی و ... در درون کابینت های خود میتوانید این اطمینان را داشته باشید که علاوه بر ظاهری شیک و منظم از حداکثر فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه استفاده کرده اید.

 

طزاحی قفسه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

شما میتوانید با طراحی قفسه در هر کجای آشپزخانه تان علاوه بر اینکه میتوانید وسایل تزیینی خود را در روی آنها جای دهید میتوانید اکثر لوازم پر کاربرد آشپزخانه را نیز درون آنها جای دهید. با این کار کمک بزرگی به زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود کردید.

 

طراحی دیوار

امروزه با بوجود آمدن انواع دیوار پوش ها و کاشی ها و ... در طرح ها و رنگ های مختلف تحولی بزرگی را در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی شاهد هستیم. شما با انتخاب یک دیوار پوش زیبا دکوراسیون آشپزخانه تان را با تغییر بزرگی مواجه میکنید.

 

کابینت های جا دار

برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان میتوانید با طراحی کابینت هایی جا دار و قفسه بندی شده از حداکثر فضای خود برای جای دادن وسایل آشپزخانه استفاده کنید.

 

نور پردازی در آشپزخانه

آشپزخانه از جمله محل هایی است که باید به نور در آن اهمیت ویژه ای داد. شما برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود میتوانید از نور های مخفی در زیر کابینت و ... استفاده کنید. همچنین میتوانید برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه خود از لوستر های فانتزی و زیبا میتوانید استفاده کنید.

 

طرح و رنگ بندی کابینت

شما میتوانید با طرح ها و رنگ های موجود در بازار به انتخاب مناسبی از کابینت برای آشپزخانه خود دست زنید. انتخاب رنگ چوب از انتخاب های پر طرفدار و کلاسیک برای دکوراسیون داخلی  آشپزخانه است و اگر میخواهید فضای آشپزخانه تان بزرگتر به نظر برسد انتخاب رنگ سفید گزینه مناسبی برای شماست.

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی کابینت و طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه  اینجا   را کلیک نمایید.

 

ارسال نظر