Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دیوار جدا کننده کناف

کناف یک شرکت چند ملیتی و خانوادگی است که درآلمان شناخته شده است، و به عنوان گچ دیواری شناخته می شود. این شرکت تولید کننده مصالح ساختمانی است .کناف تخته گچ های آماده و قابل انعطاف و شکل پذیر است. شما با انتخاب کناف میتوانید در کمترین زمان سقف و دیوار خود ر

دیوار جدا کننده کناف

دیوار جدا کننده کناف

کناف یک شرکت چند ملیتی و خانوادگی است که درآلمان شناخته شده است، و به عنوان گچ دیواری شناخته می شود. این شرکت تولید کننده مصالح ساختمانی است .کناف تخته گچ های آماده و قابل انعطاف و شکل پذیر است. شما با انتخاب کناف میتوانید در کمترین زمان سقف و دیوار خود را به زیباترین حالت تزئین نمایید.  

 

طیف وسیعی از پارتیشن های کناف، حاصل دهه ها تجربه در زمینه ی نیازهای ساختمان مدرن است. پارتیشن های کناف  با کیفیت بالا ساخته شده اند. سرعت و سادگی اجرایپارتیشن های کناف از جمله خصوصیات مثب آن میباشد. شما با انتخاب این تخته های گچی آماده میتوانید صرفه جویی چشمگیری را در زمینه ی زمان خود انجام دهید.

 

انعطاف پذیری و شکل پذیری بالا ، رنگ پذیری، سرعت در نصب و اجرا از جمله ویژگی های کناف میباشد؛ که این ویژگی ها میتواند شما را برای انتخاب این محصول در پروژه یدکوراسیون داخلی ترغیب نماید.

 

ایجاد پارتیشن توسط کناف این امکان را به شما میدهد تا در کمترین زمان، مدرن ترین و زیبا ترین دکوراسیون داخلی را در فضای مورد نظر خود ایجاد نمایید. این پارتیشن ها همچنین دارای طول عمر طولانی میباشند. همچنین قابلیت رنگ پذیر بودن کناف باعث میشود تا دست شما برای انتخاب رنگ و طرح مورد نظر در دکوراسیون داخلی بسیار باز باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی پارتیشن های کناف  اینجا  را کلیک نمایید.

ارسال نظر