Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

اتاق نشیمن چیست

اتاق نشیمن فضایی است که صاحب خانه در کنار اعضای خانواده ی خود برای صرف وقت در کنار یکدیگر در آنجا جمع میشوند. معمولا اتاق نشیمن برای تفریح و استراحت طراحی میشود؛ ولی در کل طراحی و دکوراسیون داخلی نشیمن بستگی به اندازه ی منزل دارد، که از این اتاق نشیمن به

اتاق نشیمن چیست

اتاق نشیمن چیست

 

اتاق نشیمن فضایی است که صاحب خانه در کنار اعضای خانواده ی خود برای صرف وقت در کنار یکدیگر در آنجا جمع میشوند. معمولا اتاق نشیمن برای تفریح و استراحت طراحی میشود؛ ولی در کل طراحی و دکوراسیون داخلی نشیمن بستگی به اندازه ی منزل دارد، که از این اتاق نشیمن به چه منظور استفاده شود.

 

 

 اگر شما فضای منزلتان کوچک باشد باید علاوه بر اینکه مکانی برای استراحت و تماشای تلویزیون شما باشد باید محلی برای پذیرایی از مهمانانتان نیز باشد؛ ولی اگر منزلی بزرگ دارید میتوانید در دکوراسیون داخلی فضای نشیمن مکانی راحت برای استراحت خود طراحی نمایید و فضایی جداگانه برای پذیرایی از مهمانانتان تهیه ببینید.

 

 

در انتخاب مبلمان برای دکوراسیون داخلی نشیمن خود به این نکته توجه کنید . اگر فقط یک سالن کوچک در اختیار دارید باید مبلمانی را انتخاب نمایید که علاوه بر راحتی، حالتی رسمی نیز داشته باشد تا بتوانید از مهمانانتان در آنجا پذیرایی نمایید و در اوقات تنهایی بر روی مبلمانتان لم داده و به استراحت کردن و تماشای تلویزیون بپردازید.

 

 

در اضافه کردن وسایل دکوری برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن نیز نباید ازاین نکته غافل شوید. اگر فقط یک سالن کوچک در اختیار دارید پس نمیتوانید فضای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تان را خیلی صمیمی و خصوصی طراحی نمایید و باید به آن جنبه ای رسمی بدهید. ولی اگر فضایی جداگانه برای پذیرایی از مهمانانتان را دارا هستید میتوانید در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تان راحت باشید و فضایی صمیمی و خصوصی را برای خود ایجاد نمایید. مثلا در این صورت میتوانید از عکس های خانوادگی خود برای تزئین اتاق نشیمن تان استفاده کنید اما اگر حالت اول را دارا هستید باید از تابلو و عکس های رسمی تر برای تزئین اتاق نشیمنتان استفاده نمایید.

 

 

علاوه بر موارد ذکر شده باید به این نکته هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن توجه کنید؛ این که چه سبکی را برای منزل خود میپسندید؟ اگر شما خواهان منزلی مدرن هستید میتوانید از مبلمان مدرن و جزئیات دکوراسیون داخلی مدرن استفاده نمایید. ولی اگر از جمله افرادی هستید که طرفدار سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی هستند، باید در انتخاب مبلمان و جزئیات دکوراسیون داخلی خود دقت کرده و به انتخاب وسایل کلاسیک بپردازید.

جهت اطلاع از هزینه طراحی و دکوراسیون داخلی منزل  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر