Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی و دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق نشیمن

اتاق پذیرایی مکانی است که از مهمانانمان استقبال و پذیرایی میشود. مهمانان ما در اتاق پذیرایی به شخصیت و حس ما نسبت به زندگی پی میبرند. پس توجه به دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی اهمیت به سزایی دارد. در ادامه شما را با چند ایده برای طراحی و دکوراسیون داخلی اتا

طراحی و دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق نشیمن

طراحی و دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق نشیمن

اتاق پذیرایی مکانی است که از مهمانانمان استقبال و پذیرایی میشود. مهمانان ما در اتاق پذیرایی به شخصیت و حس ما نسبت به زندگی پی میبرند. پس توجه به دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی اهمیت به سزایی دارد. در ادامه شما را با چند ایده برای طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی آشنا میکنیم. برای تزئین اتاق پذیرایتان نیازی به فضای بزرگ برای طراحی ندارید. میتوانید همان فضای کوچک خود را به طوری دوست داشتنی و زیبا طراحی نمایید تا همگان را شگفت زده نمایید.

 

کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری به جا و زیبا میتواند تغییرات شگرفی را در دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان فراهم آورد. میتوانید از طرح های راه راه استفاده کنید تا به خانه ی شما بعد دهد و اتاق پذیراییتان را بزرگتر از آنچه که هست به نمایش بگذارد.برای انتخاب رنگ، آن چیزی که با روحیات و دیگر لوازمدکوراسیون داخلی شما هماهنگی دارد توجه کنید و با به کارگیری فن هنر در این زمینه ؛ اتاق پذیرایی زیبا برای خود فراهم کنید.

 

کف پوش

انتخاب یک کف پوش مناسب برای اتاق پذیراییتان میتواند کمک بسیار بزرگی در زیبا تر شدن فضای شما کند. کف پوش های پارکت و لمینت گرما و زیبایی لازم را به دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان میبخشد. پس از این کف پوش ها برای دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییتان غافل نشوید و با انتخاب طرح و رنگی مناسب؛ فضایی دلنشین را برای خود و مهمانانتان بوجود آورید.

 

میز

میز های جلو مبلی برای اتاق پذیرایی اهمیت بسیاری دارند. شما برای پذیرایی از مهمانانتان به میزهایی احتیاج دارید که انتخاب طرح و رنگ آن کار بسیار دشواری است. کافی است که سری به مجلات دکوراسیون داخلی بزنید و از عکس های موجود الهام بگیرید و میز مورد علاقه خود را انتخاب و طراحی نمایید. در انتها شما با دکوراسیون داخلی همچون عکس های مجلات روبرو خواهید شد که میتواند شما را به وجد آورد.

 

استفاده از طرح در دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی

اگر فضایی کوچک برای اتاق پذیرایی دارید نگذارید این مسئله مانع استفاده شما از طرح های مختلف برای اجزای دکوراسیون داخلی اتاق شما شود. باید دل را به دریا بزنید و طرح مورد نظر خود را بر روی مبل و یا هر جزء دیگری از دکوراسیون داخلی تان انتخاب و اجرا نمایید. مطمئنا آن چیزی که در انتهای کار میبینید صحنه ای شگفت انگیز از دکوراسیون داخلی زیبای اتاق پذیراییتان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی دکوراسیون داخلی منزل  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر