Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پلان نشیمن

اتاق نشیمن از جمله اتاق های پرکاربرد منزل شماست؛ پس توجه به نوع چیدمان و دکوراسیون داخلی این منطقه اهمیت بسیاری دارد. اما قبل از اینکه به طراحی و دکوراسیون داخلیاتاق نشیمن تان بپردازید باید به نوع پلان اتاق نشیمن توجه کنید. اتاق نشیمن بسته به نوع پلان مست

پلان نشیمن

پلان نشیمن

 

اتاق نشیمن از جمله اتاق های پرکاربرد منزل شماست؛ پس توجه به نوع چیدمان و دکوراسیون داخلی این منطقه اهمیت بسیاری دارد. اما قبل از اینکه به طراحی و دکوراسیون داخلیاتاق نشیمن تان بپردازید باید به نوع پلان اتاق نشیمن توجه کنید. اتاق نشیمن بسته به نوع پلان مستطیل و مربع و ال و باز، دکوراسیون متفاوتی را طلب میکند که در ادامه به دکوراسیون داخلی هر کدام میپردازیم تا بتوانید از فضا ی در اختیار بیشترین استفاده را نمایید.

 

اتاق نشیمن مستطیل

ما شما را جهت یک برنامه ریزی استراتژیک جهت دکوراسیون داخلی منزل تان برای پلان مستطیل همراهی میکنیم. برای اینکه بتوانید پلان مستطیلی خانه خود را از حالت یکنواختی خارج و نگاه ها را درهم بشکنید، از یک کتابخانه یا قفسه و یا حتی یک فضای کاری که به سبک مبلمان شما هستند میتواند کار ساز باشد. همچنین قبل از طراحی دکوراسیون داخلی منزل به جای گذاری درب ها و پنجره ها و بخاری و... توجه کنید، زیرا این اقلام میتواند مکان بندی مبلمان شمارا محدود کند. به دلیل اینکه پلان مستطیلی مانند یک راهرو عرض کمتری دارد باید در انتخاب مبمان دقت بسیاری کرد. مبلمانی باریک به بزرگتر جلوه کردن منزلتان کمک بسیاری خواهد کرد.

 

اتاق نشیمن ال

شاید شما از اینکه پلان اتاق نشیمن تان به حالت ال است کمی ناراضی باشید. زیرا این پلان باعث کوچکتر جلوه کردن منزل شما در مقایسه با پلان های یک تکه میشود، اما بزرگترین حسن آن این است که در این پلان شما دارای تفکیک فضایی هستید. مثلا تکه ای از این پلان را به اتاق غذا خوری و تکه ای دیگر را به اتاق تلویزیون خود اختصاص دهید. در این نوع پلان شما میتوانید به راحتی دکوراسیون های مخصوص به هر قسمت را انجام دهید به عبارتی دیگر دست شما برای دکوراسیون داخلی منزل تان بسیار باز است.

 

اتاق نشیمن مربع

اضافه کردن گرما و ایجاد فضای جذاب می تواند یک چالش برای اتاق نشیمن مربعی باشد. وقتی همه ی مبلمان شما در برابر دیوار قرار گیرد ، می تواند فضای را کمی سرد کند. اما اگر مبلمان را کمی شناور در دکوراسیون داخلی منزل تان بچینید و کمی جزئیات به آن اضافه کنید میتواند این گرما و جذابیت را به دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تان ببخشید.

 

اتاق نشیمن باز

پلان اتاق نشیمن باز از طرفی میتواند خوشایند باشد و هم میتواند باعث رنجش شما گردد. از حسن های اتاق نشیمن باز بزرگ تر نشان دادن منطقه ی شما از آنچه که هست میباشد. همچنین چیدمان و دکوراسیون داخلی آن بسیار راحت است. دست شما در این مدل پلان برای دکوراسیون داخلی منزل تان بسیار باز است و به هر طریقی که بخواهید میتوانید چیدمان را انجام دهید. ولی ممکن است یکی بودن منطقه ی آشپزخانه با اتاق نشیمن تان کمی برای شما آزار دهنده باشد. برای رفع این مشکل شما میتوانید از کابینت های جزیره برای تفکیک فضایی استفاده نمایید. این کابینت  ها علاوه برزیبایی میتواند منطقه ی غذا خوری شما نیز باشد که در این حالت در استفاده از فضای در اختیارتان صرفه جویی هم نموده اید.

برای اطلاع از هزینه ی دکوراسیون داخلی منزل  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر