Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پارتیشن دو جداره ام دی اف

ام‌دی‌اف جزو یکی از فراورده‌های چوبی است. که نووعی تخته فیبر است و به روش خشک تولید می‌گردد. برای زیبایی بیشتر میتوان ام دی اف را روکش نمود. روکش هایی که دارای طرح و رنگ متنوع یا کاربرد های مختلف وجود دارند که علاوه بر زیبایی به دوام محصول کمک فراوانی مین

پارتیشن دو جداره ام دی اف

(نمونه ای از پارتیشن ام دی اف)

ام‌دی‌اف جزو یکی از فراورده‌های چوبی است. که نووعی تخته فیبر است و به روش خشک تولید می‌گردد. برای زیبایی بیشتر میتوان ام دی اف را روکش نمود. روکش هایی که دارای طرح و رنگ متنوع یا کاربرد های مختلف وجود دارند که علاوه بر زیبایی به دوام محصول کمک فراوانی مینماید.

 

این محصول دارای برخی خاصیت متفاوت هست که باعث ارتقا ام دی اف در بین سایر محصولات چوبی شده‌است. امروزه دامنه ی استفاده از ام دی اف در دکوراسیون داخلی بسیار بالا رفته است که یکی از کاربرد های آن استفاده در پارتیشن در دکوراسیون داخلی میباشد.

 

ترکیب پارتیشن ام دی اف با سایر جنس ها مانند آلمینیوم و شیشه، میتواند ایده ی بسیار مناسبی جهت تقسیم فضای مورد نیاز شما باشد. نصب سریع و آسان، ضد حشره بودن، سطح صاف ، انعطاف پذیری برای شکل های مختلف و زیبا میتواند دست شما را برای طراحی و دکوراسیون داخلی خود بسیار باز گذارد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و اجرای پارتیشن   ام دی اف اینجا   را کلیک نمایید.

ارسال نظر