Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی خانه مدرن

با ترویج معماری مدرن در میان مردم، ترجیح به یکی شدن محل غذا خوری و اتاق نشیمن بیشتر شده است. این نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه می شود، بلکه یک روش کارآمد برای نگهداری منطقه در دکوراسیون داخلی منزل شده است.

دکوراسیون داخلی خانه مدرن

دکوراسیون داخلی خانه مدرن 

 

راجع به معماری مدرن بیشتر بدانید

با ترویج معماری مدرن در میان مردم، ترجیح به یکی شدن محل غذا خوری و اتاق نشیمن بیشتر شده است. این نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه می شود، بلکه یک روش کارآمد برای نگهداری منطقه در دکوراسیون داخلی منزل شده است.

 

میز ناهار خوری ثابت

یکی از ساده ترین راه، نصب یک میزغذاخوری ثابت در دکوراسیون داخلی خانه کوچک است. این میزمی تواند به عنوان یک پارتیشن بین آشپزخانه و فضای نشیمن استفاده شود تا شما بتوانید از فضا به خوبی استفاده کنید

 

آشپزخانه جزیره

اگر آپارتمان کوچک دارید و هیچ فضای اضافی ای ندارید، پس از انتخاب یک جزیره آشپزخانه، می تواند یک انتخاب عالی باشد. این جزیره علاوه بر زیبای منزلتان می تواند به عنوان یک میز ناهار خوری در دکوراسیون داخلی خانه مدرن شما  استفاده شود.

 

چوب لمس

طراحی و دکوراسیون داخلی با استفاده ازچوب میتواند به مدرنیته شدن چهره ی منزلتان کمک کند.

 

هماهنگی رنگ

رنگ از نقش به سزایی در دکوراسیون داخلی شما برخوردار است و شما میتوانید با ترکیب رنگ های مختلف با یکدیگر فضایی زیبا را برای خود ایجاد کنید.

 

برای طراحی و دکوراسیون داخلی خانه مدرن  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر